Van Ginkel blij met resultaat en zijn doelpunt
ISTANBUL (ANP) - PSV-aanvoerder Marco van Ginkel was woensdagavond zeer te spreken over de gang van zaken in Istanbul en blij met zijn treffer die het duel met Galatasaray (1-2) definitief besliste. "Eigenlijk voelde je na de 0-1 al wel dat we zouden gaan winnen. Mede door de goede uitgangspositie waarmee we hier waren gekomen", reageerde hij bij RTL 7.
"We wisten dat we scherp moesten beginnen omdat zij natuurlijk iets goed te maken hadden. Het stond goed bij ons. We hebben weinig weggegeven en kansen gecreëerd. We waren de betere ploeg." Over die 0-2 van zijn voet kon hij kort zijn. "Altijd lekker om goals te maken. Ik zag dat er ruimte lag en kreeg een goede bal van Mario, geloof ik. Ik maakte het goed af. Toen was het klaar".
Tegenvaller was volgens Van Ginkel wel de tweede gele kaart die Olivier Boscagli een kwartier voor tijd onnodig kreeg. De Franse verdediger ontbreekt daardoor in de eerste wedstrijd tegen FC Midtjylland. Nick Viergever, die ook nu meteen inviel ten koste van Eran Zahavi, zou een logische vervanger zijn.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
6 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 dag geleden