Van Ginkel blij met resultaat en zijn doelpunt
ISTANBUL (ANP) - PSV-aanvoerder Marco van Ginkel was woensdagavond zeer te spreken over de gang van zaken in Istanbul en blij met zijn treffer die het duel met Galatasaray (1-2) definitief besliste. "Eigenlijk voelde je na de 0-1 al wel dat we zouden gaan winnen. Mede door de goede uitgangspositie waarmee we hier waren gekomen", reageerde hij bij RTL 7.
"We wisten dat we scherp moesten beginnen omdat zij natuurlijk iets goed te maken hadden. Het stond goed bij ons. We hebben weinig weggegeven en kansen gecreëerd. We waren de betere ploeg." Over die 0-2 van zijn voet kon hij kort zijn. "Altijd lekker om goals te maken. Ik zag dat er ruimte lag en kreeg een goede bal van Mario, geloof ik. Ik maakte het goed af. Toen was het klaar".
Tegenvaller was volgens Van Ginkel wel de tweede gele kaart die Olivier Boscagli een kwartier voor tijd onnodig kreeg. De Franse verdediger ontbreekt daardoor in de eerste wedstrijd tegen FC Midtjylland. Nick Viergever, die ook nu meteen inviel ten koste van Eran Zahavi, zou een logische vervanger zijn.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
36 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
5 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
6 uur geleden