Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Gerwen viert kerst noodgedwongen met WK darts in Londen

Van Gerwen viert kerst noodgedwongen met WK darts in Londen

LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen is zondagavond veilig teruggekeerd in het spelershotel van het WK darts in Londen. De nummer 1 van de wereld wilde na zijn overwinning in de tweede ronde, zaterdagavond laat, tot aan tweede kerstdag bij zijn familie in Nederland zijn. Door de verscherpte maatregelen vanwege de opkomende nieuwe variant van het coronavirus in het Verenigd Koninkrijk moest de 31-jarige Brabander zijn plannen echter snel wijzigen.

"Oké, ik breng de kerst dus door in Londen", liet Van Gerwen zondagavond via social media weten. "De nieuwe regelgeving maakte het simpel voor mij. Het is zwaar om mijn familie te verlaten, maar ze begrijpen het en ondersteunen mijn beslissing. Het WK is een heel belangrijk toernooi, voor de spelers, voor de organisatie, voor de tv-stations en voor de fans."

De volgende partij van Van Gerwen bij het WK staat pas na Kerstmis op het programma. Daardoor dacht hij nog een weekje bij zijn gezin, met vrouw en twee kleine kinderen, te kunnen doorbrengen. Enkele uren nadat hij zondag thuis was gekomen, moest hij echter halsoverkop weer vertrekken om nog net in Londen te kunnen terugkeren. Door de extra reisbeperkingen naar en vanuit Engeland vreesde de drievoudige wereldkampioen even de rest van het WK te moeten missen.

Meer uit Sport

Basketballers onderuit in Oostenrijk in strijd om WK-kwalificatie

SCHWECHAT (ANP) - De Nederlandse basketballers hebben tegen Oostenrijk hun eerste nederlaag geïncasseerd in het derde duel in de strijd om een plaats op het WK-kwalificatietoernooi. Oranje verloor de uitwedstrijd in Schwechat met 83-70, waardoor een plek in de volgende ronde van de kwalificatie nog niet zeker is.

1 uur geleden
Hockeysters groepswinnaar op EK na ruime zege op Frankrijk

MÖNCHENGLADBACH (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn als groepswinnaar doorgedrongen tot de halve finales van het EK in Mönchengladbach. Na eerdere zeges op Ierland (2-0) en Duitsland (5-1) was het team van bondscoach Raoul Ehren in het laatste groepsduel met 6-0 te sterk voor Frankrijk. Oranje speelt in de halve finales tegen Spanje, de nummer 2 van de andere poule.

3 uur geleden
Tennisster Venus Williams (45) met wildcard naar US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - Tennisster Venus Williams heeft een wildcard ontvangen voor de US Open. De 45-jarige Amerikaanse maakte vorige maand na zestien maanden afwezigheid haar rentree. De voormalige nummer 1 van de wereld won in het verleden het laatste grandslamtoernooi van het jaar twee keer, in 2000 en 2001.

4 uur geleden
Noor Waerenskjold sprint naar ritzege in Ronde van Denemarken

GLADSAXE (ANP) - De Noor Søren Waerenskjold heeft de tweede etappe van de Ronde van Denemarken gewonnen. Het was een vlakke rit van Rødovre naar Gladsaxe over 110 kilometer. De renner van Uno-X Mobility hield in de massasprint de Belg Steffen De Schuyteneer en de Fransman Axel Zingle achter zich. De Nederlander Nils Eekhoff eindigde als vijfde.

4 uur geleden
Bondscoach Delmee wil met hockeyers veel meer dan EK winnen

VENLO (ANP) - Jeroen Delmee (52) wil als bondscoach geschiedenis schrijven met het Nederlands hockeyelftal. "Als je wint, dan kom je in de boeken. Hoe meer prijzen je verovert, hoe bijzonderder het wordt", zei de oud-hockeyer in aanloop naar de halve finale van het EK waarin Oranje donderdag tegen Frankrijk speelt tegen het ANP. "Met deze generatie kunnen we iets moois neerzetten. Dat moet het streven zijn. Bij mij als coach leeft dat wel."

5 uur geleden
Zieke Vollering zegt af voor Ronde van Romandië

HUÉMOZ (ANP) - Demi Vollering heeft zich teruggetrokken voor de Ronde van Romandië, de driedaagse rittenkoers in Zwitserland die vrijdag begint. De organisatie van de wielerkoers meldt dat de Nederlandse renster van FDJ-Suez zich wegens ziekte heeft afgemeld.

8 uur geleden
Italiaanse renner Dainese volgt Van Baarle naar Soudal Quick-Step

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische wielerploeg Soudal Quick-Step heeft met de Italiaan Alberto Dainese de vierde nieuwe renner voor komend seizoen vastgelegd. De ritwinnaar in de Giro en Vuelta komt over van het Zwitserse Tudor Pro Cycling. Eerder haalde Soudal Quick-Step al de Nederlander Dylan van Baarle en de Belgen Jasper Stuyven en Edward Planckaert.

10 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!