Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Gerwen veel te sterk voor Gurney in Premier League

Van Gerwen veel te sterk voor Gurney in Premier League

NOTTINGHAM (ANP) - Michael van Gerwen is na twee ronden in de Premier League de enige darter die twee keer heeft gewonnen. 'Mighty Mike' won overtuigend van Daryl Gurney: 7-1. Van Gerwen had een week eerder met 7-5 gewonnen van wereldkampioen Peter Wright.

Met een gemiddelde van 105 met drie pijlen was Van Gerwen veel beter dan zijn tegenstander. Gurney kwam tot 93,9 en wist ook maar één van de zes keer een leg uit te gooien. Van Gerwen had elf kansen nodig om zeven legs te winnen en gaat aan de leiding in de Premier League, die hij de voorgaande vier jaar én in 2013 won.

Eerder op de avond eindigden drie van de vier partijen in een gelijkspel. Gerwyn Price en Michael Smith, Gary Anderson en Peter Wright en daarna Glen Durrant tegen debutante Fallon Sherrock speelden allen 6-6. Rob Cross versloeg in de eerste partij Nathan Aspinall met 7-5.

Meer uit Sport

Velzeboer wint op Spelen na 500 meter ook goud op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.

5 minuten geleden
Del Toro wint ingekorte openingsrit UAE Tour, Bol tweede

LIWA PALACE (ANP) - Isaac del Toro heeft de eerste etappe van de UAE Tour gewonnen. De Mexicaan van UAE Team Emirates was de snelste in de oplopende laatste kilometer van een verder vlakke etappe. De Nederlandse sprinter Cees Bol snelde naar plek twee.

7 minuten geleden
Nederland passeert VS in medailleklassement en staat nu derde

MILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement naar de derde plaats gestegen. Dat is in Milaan en Cortina d'Ampezzo de hoogste klassering tot dusver voor TeamNL.

11 minuten geleden
Velzeboer wint op Spelen na 500 meter ook goud op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.

16 minuten geleden
Nederlandse shorttrackers na twaalf jaar weer in finale aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackmannen hebben zich na twaalf jaar weer geplaatst voor de finale van de olympische aflossing. Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat eindigden in de tweede halve finale in Milaan als tweede, achter Zuid-Korea.

31 minuten geleden
Shorttrackers met Emons en De Laat in halve finale van aflossing

MILAAN (ANP) - De shorttrackers starten bij de Olympische Spelen in Milaan in de halve finale van de aflossing met Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat. Melle van 't Wout is reserve.

53 minuten geleden
Shorttrackster Velzeboer bereikt op Spelen finale op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is op de Olympische Spelen doorgedrongen tot de finale van de 1000 meter. De olympisch kampioene op de 500 meter eindigde in de eerste halve finale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De finale is later op maandag, om 12.47 uur.

1 uur geleden