Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Gerwen stoomt door naar halve finales op WK darts

Van Gerwen stoomt door naar halve finales op WK darts

LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen heeft overtuigend de halve finale van het WK darts in Londen bereikt. De 33-jarige Brabander rekende in vijf sets af met zijn tegenstander Chris Dobey: 5-0. Van Gerwen neemt het in de halve finale op tegen de Belg Dimitri Van den Bergh die voor het eerst de laatste vier van het WK heeft gehaald.

Van Gerwen en Dobey zouden het vorig jaar al tegen elkaar opnemen in de derde ronde van het WK, maar de Nederlander testte kort daarvoor positief op het coronavirus en moest het toernooi in Londen verlaten. Dobey versloeg Van Gerwen eind oktober nog in de eerste ronde van het EK.

'Mighty Mike' zette in Alexandra Palace de toon door de partij te beginnen met 180. In een mum van tijd had hij de eerste set gewonnen en na een korte pauze ook de tweede set die Dobey was begonnen.

Dobey, die na de zege op Martijn Kleermaker Gary Anderson en Rob Cross had uitgeschakeld, zakte daarna echter nog verder weg en was kansloos tegen het hoge niveau van Van Gerwen, die tien legs op rij won. Dobey won nog een leg in de vijfde set, maar vervolgens maakte Van Gerwen het af met dubbel 5.

Meer uit Sport

Venus Williams keert met zege in dubbelspel terug op tennisbaan

WASHINGTON (ANP) - Venus Williams is met een zege teruggekeerd op de tennisbaan. De 45-jarige Amerikaanse was samen met haar landgenote Hailey Baptiste te sterk voor de Canadese Eugenie Bouchard en Amerikaanse Clervie Ngounoue in de eerste ronde van het dubbelspel van het toernooi van Washington: 6-3 6-1.

7 uur geleden
Van Gerwen verslaat Van Barneveld in Nederlandse dartsklassieker

BLACKPOOL (ANP) - Michael van Gerwen staat in de tweede ronde van de World Matchplay. Hij was na een serie matige legs op tijd bij de les tegen Raymond van Barneveld: 10-6.

7 uur geleden
Waterpolsters gaan op voor duel om vijfde plek na zege op Italië

SINGAPORE (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben op het WK in Singapore in de strijd om de plaatsen vijf tot en met acht gewonnen van Italië: 16-13. De periodestanden waren 6-2 2-4 5-3 3-4.

14 uur geleden
Judobond benoemt Van der Ham als hoofdbondscoach

ARNHEM (ANP) - De Judo Bond Nederland (JBN) heeft Mark van der Ham aangesteld als hoofdbondscoach van het Nationale Training Centrum (NTC). Hij is vanaf 1 augustus verantwoordelijk voor de selectie die op Papendal traint en het talenten- en regioprogramma.

15 uur geleden
Vingegaard gelooft nog altijd dat hij de Tour kan winnen

MONTPELLIER (ANP) - Jonas Vingegaard gelooft er nog altijd in dat hij de Tour de France kan winnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike kondigde op een persconferentie aan dat hij geletruidrager Tadej Pogacar zal blijven aanvallen in de derde week. "Het wordt heel lastig en het gat is groot, maar ik geloof nog steeds dat het kan."

16 uur geleden
Van Baarle vertrekt na het seizoen bij Visma - Lease a Bike

ROTTERDAM (ANP) - Wielrenner Dylan van Baarle neemt na het seizoen afscheid van Visma - Lease a Bike. Dat zei de 33-jarige Nederlander in de wielerpodcast van het AD.

19 uur geleden
Tennisser De Jong maakt sprong op wereldranglijst na finaleplaats

LONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft na zijn finaleplaats in het Zweedse Bastad een grote sprong gemaakt op de wereldranglijst. De 25-jarige Nederlander klom van de 106e naar de 83e plaats.

21 uur geleden