Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Gerwen naar halve finale EK darts, Noppert uitgeschakeld

Van Gerwen naar halve finale EK darts, Noppert uitgeschakeld

SALZBURG (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft zich geplaatst voor de halve finales van het Europees kampioenschap darts in het Oostenrijkse Salzburg. De viervoudig winnaar van het EK versloeg in de kwartfinales wereldkampioen Gerwyn Price uit Wales met 10-8 in legs. In de halve finale neemt hij het later op zondag op tegen de Engelsman Nathan Aspinall, die Danny Noppert uitgeschakelde.

Van Gerwen kwam 3-0 in legs achter tegen Price, maar trok de stand vervolgens recht tot 4-4. Daarna ging het lang gelijk op tussen de twee topspelers. Op 8-8 miste Price twee pijlen om uit te gooien en profiteerde Van Gerwen optimaal. Hij pakte de leg en mocht zelf vervolgens beginnen. Met 72 gooide de Brabander de partij uit.

Noppert verloor na een spannende wedstrijd met 10-9 in legs van Aspinall. De 30-jarige Fries kwam twee keer in de partij op voorsprong, maar zag zijn tegenstander terugkomen. Zelf maakte hij ook achterstanden goed, waardoor het bij 9-9 op de laatste leg aankwam. Daarin nam Aspinall een grote voorsprong door een score van 180 te gooien. Noppert deed dat ook nog, maar Aspinall trok de partij toch naar zich toe door 52 uit te gooien.

Meer uit Sport

Melle van 't Wout wist dat het op zijn verjaardag moest gebeuren

MILAAN (ANP) - Shorttracker Melle van 't Wout was al vanaf de zomer bezig met de olympische 500 meter. "Toen werd het programma van de Spelen bekend en zag ik dat deze afstand op mijn verjaardag was ingepland. Dat kan geen toeval zijn. Ik wist dat het op deze dag moest gebeuren", sprak de rijder van TeamNL, die in Milaan zijn 26e verjaardag vierde met een zilveren medaille. Zijn broer Jens behaalde, na zijn olympische titels op de 1000 en 1500 meter, brons.

54 minuten geleden
Shorttracksters ontgoocheld na 'veel pech' in finale aflossing

MILAAN (ANP) - Diepe ontgoocheling overheerst bij de shorttracksters na de olympische finale van de aflossing. Daarin kwam Michelle Velzeboer ten val waardoor het team met verder Xandra Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap als nummer 4 naast de medailles greep. "Dit is ontzettend teleurstellend, het is heel veel pech", zei Xandra Velzeboer.

4 uur geleden
Nederland stijgt in medailleklassement Spelen naar vijfde plaats

MILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement weer een plaats gestegen. Dat is te danken aan de shorttrackbroers Melle en Jens van 't Wout, die in Milaan op de 500 meter respectievelijk als tweede en derde eindigden.

5 uur geleden
Zilver Melle van 't Wout op 500 meter, brons voor broer Jens

MILAAN (ANP) - Shorttracker Melle van 't Wout heeft bij de Olympische Spelen een zilveren medaille behaald op de 500 meter. Zijn broer Jens van 't Wout eindigde als derde en pakte het brons. De zege ging naar de Canadees Steven Dubois. Teun Boer, de derde Nederlandse deelnemer, ging in de finale onderuit.

5 uur geleden
Shorttracksters grijpen na val naast medaille op aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben bij de Spelen in Milaan na een val naast een medaille gegrepen op de aflossing. In de Milano Ice Skating Arena eindigde het team van Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap in de finale als vierde. Het goud ging naar Zuid-Korea, voor Italië en Canada.

6 uur geleden
Van 't Wout bereikt op Olympische Spelen ook finale op 500 meter

MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout kan woensdag zijn derde olympische medaille bij de Spelen van Milaan winnen. De 24-jarige Nederlander plaatste zich in de Milano Ice Skating Arena voor de finale van de 500 meter. Eerder won Van 't Wout, die de snelste was in de tweede halve finale, goud op de 1000 en 1500 meter.

6 uur geleden
Shorttracker Van 't Wout op Spelen naar halve finale 500 meter

MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft een volgende stap gezet op weg naar zijn derde medaille op de Olympische Spelen in Milaan. De olympisch kampioen op de 1000 en 1500 meter bereikte woensdag de halve finale op de 500 meter.

6 uur geleden