Van Gerwen naar dartsfinale in Players Championship
COVENTRY (ANP) - Michael van Gerwen heeft in Coventry de finale bereikt van de Players Championship Finals. De titelhouder versloeg de Welshman Gerwyn Price met 11-8, na een achterstand van 6-8. Later op zondagavond komt hij in de eindstrijd uit tegen de Engelsman Mervyn King.
Van Gerwen versloeg eerder op zondag landgenoot Dirk van Duijvenbode in de kwartfinales (10-5). 'Mighty Mike' was zaterdag ook al de sterkste in een Nederlands onderonsje. In de achtste finales bleef hij Jeffrey de Zwaan met 10-7 de baas.
Voor de winnaar ligt zondagavond een bedrag van ruim 110.000 euro klaar. De verliezer in de finale gaat met de helft naar huis.
Van Gerwen schreef dit toernooi al vijf keer op zijn naam. Vorig jaar won hij in de finale van Price met 11-9. Ook in 2013, 2015, 2016 en 2017 was hij de beste.
Meer uit Sport
LIÉVIN (ANP) - De Britse atlete Keely Hodgkinson (23) heeft een wereldrecord gelopen op de 800 meter indoor. In het Franse Liévin liep ze naar een tijd van 1.54,87, bijna een seconde sneller dan het bijna 24 jaar oude wereldrecord van de Sloveense Jolanda Ceplak. Het record stond sinds 3 maart 2002, de geboortedag van Hodgkinson.
7 uur geledenGLASGOW (ANP) - Darter Gian van Veen heeft op de derde speeldag van de Premier League de finale verloren. In het Schotse Glasgow was Jonny Clayton uit Wales met 6 legs tegen 2 te sterk voor de Nederlander, die in januari verliezend finalist was op het WK darts.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Kunstrijdster Alysa Liu heeft namens de Verenigde Staten goud gewonnen op de individuele wedstrijd op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina. De Japanse Kaori Sakamoto pakte het zilver, voor haar landgenote Ami Nakai.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - De Amerikaanse ijshockeysters hebben goud gewonnen op de Olympische Spelen van Milaan door in de finale na verlenging met 2-1 te winnen van Canada. Dat het zo lang spannend bleef was verrassend, omdat de VS in de groepsfase nog met 5-0 te sterk waren voor Canada. Het brons ging naar Zwitserland, dat eerder op de dag in de extra tijd Zweden versloeg.
9 uur geledenLIÉVIN (ANP) - Atlete Nadine Visser heeft in het Franse Liévin onder de limiet voor de WK indoor gelopen op de 60 meter horden. Met 7,90 werd ze tweede in haar race achter Devyne Charlton uit de Bahama's.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Kjeld Nuis is na zijn bronzen medaille op de 1500 meter van de Spelen van Milaan zeker nog niet van plan te stoppen. De 36-jarige schaatser gaat zeker een jaar door. "Nog wel twee jaar ook misschien", voegde hij eraan toe.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok rijdt vrijdag bij haar internationale debuut op de 1500 meter in haar eentje in rit 1. Dat blijkt uit de loting. De schaatsster plaatste zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) voor de afstand die ze bijna nooit rijdt. Kok won in Milaan al goud op 'haar' 500 meter en zilver op de 1000 meter.
11 uur geleden