Van Gerwen maakt indruk in Premier League Darts
MILTON KEYNES (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de achtste speelronde van de Premier League indruk gemaakt. De nummer 2 van de wereld versloeg in Milton Keynes de Portugees José de Sousa met 7-4. Dat deed de Brabander met een gemiddelde van 104,72 punten. Van Gerwen leek even de partij uit te gooien met een gemiddelde van boven de 110 punten, maar in de laatste twee legs was hij iets minder op dreef.
Voor Van Gerwen was het zijn vierde overwinning. Met 11 punten staat hij op de tweede plek, met 1 punt minder dan de Belgische leider Dimitri van den Bergh.
Van Gerwen won maandag van de Engelsman Glen Durrant (7-3) en kwam een dag later tegen de Schot Gary Anderson uit op 6-6. Hij gooit donderdag op speelavond 9 in Milton Keynes tegen de Welshman Jonny Clayton.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de NK afstanden in Heerenveen voor de tweede keer op rij de Nederlandse titel op de 1500 meter veroverd. De 26-jarige schaatsster van AH-Zaanlander was met 1.53,33 ruim sneller dan Antoinette Rijpma-de Jong en Joy Beune.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Jenning de Boo is voor de derde keer op rij Nederlands kampioen geworden op de 500 meter. De 21-jarige wereldkampioen op deze afstand bleef met een tijd van 33,98 op de tweede 500 meter Sebas Diniz en Stefan Westenbroek in het klassement over twee ritten voor.
1 uur geledenVENLO (ANP) - Vitesse liet zich in het uitduel met VVV-Venlo niet afleiden door het nieuws dat de KNVB zich verzet tegen de beslissing van het gerechtshof om de club uit Arnhem de proflicentie terug te geven. Dillon Hoogewerf en Elias Huth leidden de bezoekers met doelpunten naar een zege in stadion De Koel (1-2). Gabin Blancquart scoorde in de slotfase voor VVV.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Marcel Bosker is bij de NK afstanden in Heerenveen voor het eerst Nederlands kampioen op de 5000 meter geworden. De 28-jarige schaatser van Reggeborgh bleef met een tijd van 6.09,72 titelverdediger Chris Huizinga en Jorrit Bergsma voor.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Alphonce Simbu, de Tanzaniaanse wereldkampioen op de marathon, loopt op 16 november de Zevenheuvelenloop in Nijmegen. De 33-jarige wereldkampioen van afgelopen maand in Tokio krijgt in de wedstrijd over 15 kilometer concurrentie van onder anderen Mike Foppen en de Kenianen Benson Kiplangat, Alex Matata en Daniel Mateiko.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - Kickbokser Levi Rigters mist het Glory-evenement van 13 december in de GelreDome door persoonlijke omstandigheden. Ook zegt hij zijn gezondheid te verkiezen boven deelname aan Glory Collision 8, meldt de kickboksorganisatie.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - Schaatsbond KNSB verwacht van de Nederlandse schaatsers die zich plaatsen voor de wereldbeker "100 procent commitment" in de strijd om quotaplekken voor de Olympische Spelen van Milaan volgend jaar. Dat betekent dat van schaatsers die zich op de NK afstanden kwalificeren, wordt verwacht dat ze alle vier de wereldbekerwedstrijden dit najaar rijden.
1 dag geleden