
Van Gerwen in kwartfinales Grand Slam of Darts uitgeschakeld
WOLVERHAMPTON (ANP) - Het is darter Michael van Gerwen niet gelukt de halve finales te bereiken van de Grand Slam of Darts. De drievoudig winnaar verloor in Wolverhampton - vrij kansloos - met 16-10 van de Engelsman Luke Humphries, de nummer 8 van de wereld. Van Gerwen is de mondiale nummer 3.
Van Gerwen kwam tot een gemiddelde van 95,99 en Humphries deed het met 96,97 iets beter. De Engelsman was echter zorgvuldiger met het uitgooien. Hij maakte het af met tops, oftewel dubbel-20.
Vorig jaar verloor Van Gerwen ook in de kwartfinales, toen van Michael Smith (16-13). De Nederlander wist het majortoernooi in 2015, 2016 en 2017 te winnen.
Raymond van Barneveld wist vrijdag wel de laatste vier te halen in Wolverhampton. 'Barney' was met 16-13 verantwoordelijk voor de uitschakeling van titelhouder Gerwyn Price uit Wales. Van Barneveld neemt het nu op tegen Smith.
Meer uit Sport
LILLE (ANP) - De Amerikaanse wielrenner Matteo Jorgenson heeft aan de vooravond van de Tour de France zijn contract bij de Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike verlengd. Jorgenson blijft tot ten minste 2029, meldt de ploeg in een persbericht.
22 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor komt niet meer in actie op Wimbledon. De 28-jarige Nederlander meldt zich af voor het dubbelspel, waarin hij samen met Botic van de Zandschulp zou spelen. Dat zei Griekspoor na zijn verloren partij in het enkelspel tegen de Amerikaan Jenson Brooksby.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft de goede lijn na zijn toernooiwinst op Mallorca niet weten door te trekken op Wimbledon. Twee dagen na de gewonnen finale op het Spaanse eiland ging de nummer 1 van Nederland in de eerste ronde van het grandslamtoernooi met 2-6 5-7 3-6 onderuit tegen de Amerikaan Jenson Brooksby.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Titelverdediger Carlos Alcaraz heeft zijn ongeslagen reeks op Wimbledon met veel moeite voortgezet in 2025. De tweevoudig kampioen uit Spanje was in de eerste ronde na een zware partij op een zeer warm Centre Court met 7-5 6-7 (5) 7-5 2-6 6-1 net te sterk voor de Italiaanse routinier Fabio Fognini.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - De Deense tennisser Holger Rune is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de tweede ronde op Wimbledon. De mondiale nummer 8 verloor na een 2-0-voorsprong in vijf sets van de Chileense qualifier Nicolás Jarry: 6-4 6-4 5-7 3-6 4-6.
17 uur geledenWATERLOO (ANP) - Lidl-Trek aast met sprinter Jonathan Milan op de eerste gele trui in de Tour de France zaterdag in Lille. De Amerikaanse ploeg heeft verder de Deen Mattias Skjelmose mee voor het algemeen klassement.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Aryna Sabalenka heeft zonder grote problemen haar eerste partij op Wimbledon doorstaan. De als eerste geplaatste tennisster versloeg de Canadese qualifier Carson Branstine in twee sets: 6-1 7-5.
19 uur geleden