Van Gerwen door naar kwartfinales Grand Slam of Darts
COVENTRY (ANP) - Darter Michael van Gerwen is doorgestoten naar de kwartfinales van de Grand Slam of Darts in Coventry. De nummer 1 van de wereld versloeg de Schot Gary Anderson, de wereldkampioen van 2015 en 2016, overtuigend met 10-2. In de kwartfinale wacht zondagavond de Australiër Simon Whitlock.
"Het zag er uit als een makkelijke overwinning en het voelde ook als een makkelijke overwinning", aldus 'Mighty Mike'. "Als je Gary Anderson vroeg onder druk kan zetten, maak je het hem heel moeilijk."
De Brabander, die al zijn groepsduels won, is drievoudig kampioen van het toernooi van de profbond PDC (2015, 2016 en 2017). Voor de winnaar van het toernooi, dat dinsdag eindigt, ligt een cheque klaar van bijna 140.000 euro. "Mijn finishes waren goed vandaag", vervolgde Van Gerwen. "Mijn vorm wordt beter en dat is het belangrijkste voor mij."
Dirk van Duijvenbode en Jermaine Wattimena werden eerder al uitgeschakeld op de Grand Slam in Coventry.
Meer uit Sport
VERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.
7 uur geledenVERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.
8 uur geledenVERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.
8 uur geledenGÖTEBORG (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft in het Zweedse Göteborg zijn derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. Kim Emmen werd namens Nederland tweede. Emmen en haar paard Imagine gingen aan de leiding na een foutloze barrage. Maar Greve, die als laatste van start ging, reed op Grandorado eveneens foutloos en was een halve seconde sneller. De derde plaats was voor Malin Bayard-Johnson uit Zweden.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben de olympische ijshockeyfinale in Milaan na verlenging met 2-1 gewonnen van Canada. De eindstrijd was vooraf veelbesproken door de gespannen politieke situatie tussen de twee buurlanden. In reguliere speeltijd kwamen de Verenigde Staten op voorsprong door een doelpunt van Matt Boldy. De gelijkmaker kwam van de stick van Cale Makar. In extra tijd maakte Jack Hughes de VS voor het eerst sinds 1980 olympisch kampioen.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF wil samen met schaatsbond KNSB de mislukte ploegenachtervolging van de Nederlandse mannen op de Olympische Spelen evalueren. Net als vier jaar geleden in Beijing bleef een medaille op dat teamonderdeel uit.
13 uur geleden