Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Gaal zegt geen nee tegen functie van bondscoach van België

Van Gaal zegt geen nee tegen functie van bondscoach van België

DOHA (ANP) - De loopbaan van Louis van Gaal als trainer hoeft na het WK in Qatar nog niet voorbij te zijn. "De voetbalwereld is zo opportunistisch dat er aanbiedingen zullen komen als we wereldkampioen worden", zei hij op een afsluitende persconferentie voor de achtste finale van zaterdag tegen de Verenigde Staten.

De 71-jarige Van Gaal maakt bij het Nederlands elftal na het WK plaats voor Ronald Koeman. Van Gaal kreeg op de persconferentie voor de wedstrijd tegen Amerika vragen van de Belgische media of hij Roberto Martínez bij de Rode Duivels wil opvolgen. Martínez stapte donderdag op na het gelijkspel tegen Kroatië (0-0) en uitschakeling op het WK.

"België is een mooi land met heel vriendelijke mensen. Knokke is een mooi strandpaleis, dus ik heb er wel over nagedacht", lachte Van Gaal, die niet helemaal verrast is dat de Rode Duivels het WK in Qatar al na de groepsfase moeten verlaten. "Wij hebben de laatste twee wedstrijden ook gewonnen van hen. Het gaat altijd in mijn ogen om het team, maar ik kan dat niet beoordelen. Ik ben niet op de trainingen, ik zie niet elke wedstrijd. Wel de laatste, die hadden ze gewoon moeten winnen. Dan hadden ze zich gekwalificeerd."

Meer uit Voetbal

AZ na ruime nederlaag bij Sjachtar dicht bij uitschakeling

KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.

10 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus moet na terugslag vrezen voor WK

LONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.

10 uur geleden
AZ-coach Echteld laat Daal om disciplinaire redenen buiten basis

KRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.

12 uur geleden
Verdediger Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.

12 uur geleden
Barcelona dient klacht in bij UEFA voor onbestraft hands Atlético

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.

12 uur geleden
Spits Parrott keert tegen Sjachtar terug in basiselftal AZ

KRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.

13 uur geleden
Ajax verlengt contract middenvelder Mokio met vier jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.

14 uur geleden