Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Gaal zegt geen nee tegen functie van bondscoach van België

Van Gaal zegt geen nee tegen functie van bondscoach van België

DOHA (ANP) - De loopbaan van Louis van Gaal als trainer hoeft na het WK in Qatar nog niet voorbij te zijn. "De voetbalwereld is zo opportunistisch dat er aanbiedingen zullen komen als we wereldkampioen worden", zei hij op een afsluitende persconferentie voor de achtste finale van zaterdag tegen de Verenigde Staten.

De 71-jarige Van Gaal maakt bij het Nederlands elftal na het WK plaats voor Ronald Koeman. Van Gaal kreeg op de persconferentie voor de wedstrijd tegen Amerika vragen van de Belgische media of hij Roberto Martínez bij de Rode Duivels wil opvolgen. Martínez stapte donderdag op na het gelijkspel tegen Kroatië (0-0) en uitschakeling op het WK.

"België is een mooi land met heel vriendelijke mensen. Knokke is een mooi strandpaleis, dus ik heb er wel over nagedacht", lachte Van Gaal, die niet helemaal verrast is dat de Rode Duivels het WK in Qatar al na de groepsfase moeten verlaten. "Wij hebben de laatste twee wedstrijden ook gewonnen van hen. Het gaat altijd in mijn ogen om het team, maar ik kan dat niet beoordelen. Ik ben niet op de trainingen, ik zie niet elke wedstrijd. Wel de laatste, die hadden ze gewoon moeten winnen. Dan hadden ze zich gekwalificeerd."

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

9 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

14 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden