Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Gaal wil niet over een B-elftal praten bij Oranje

Van Gaal wil niet over een B-elftal praten bij Oranje

CARDIFF (ANP) - Bondscoach Louis van Gaal heeft veel vertrouwen in de elf spelers die hij laat starten in de tweede groepswedstrijd van Oranje in de Nations League. Van Gaal stuurt tegen Wales elf andere spelers het veld in dan vrijdag in de gewonnen openingswedstrijd tegen België. "Zij hebben op de training twee keer gewonnen van het Oranje dat België met 4-1 versloeg. Dus waarom zou ik over hen twijfelen?", zei de bondscoach kort voor de aftrap in Cardiff tegen de NOS.

Van Gaal erkende dat hij voorafgaand aan de interlandperiode al van plan was om twee totaal verschillende elftallen te laten spelen in de eerste twee wedstrijden. "Wij moeten van een organisatie als de UEFA vier wedstrijden spelen in elf dagen tijd. Ik heb in iedere persconferentie al gezegd dat ik dat belachelijk vind. Daarom heb ik dit gedaan. Maar wij willen ook vandaag gewoon winnen. Een B-keuze? Nee, dat is dit niet. Op de training hebben ze laten zien dat ze ook jouw A-keuze kunnen verslaan", zei Van Gaal toen hem werd gevraagd of hij een B-elftal het veld instuurt tegen Wales. "Het spelletje blijft hetzelfde, tegen wie we ook spelen."

De bondscoach laat Jordan Teze en Jerdy Schouten debuteren in het Nederlands elftal. "Dat is ook weer leuk. Ik ben erg benieuwd, ik heb een goed gevoel voor deze wedstrijd. Net als voor België, weet je het nog?"

Meer uit Voetbal

PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

50 minuten geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

1 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

12 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

17 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden