Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Gaal wil niet over een B-elftal praten bij Oranje

Van Gaal wil niet over een B-elftal praten bij Oranje

CARDIFF (ANP) - Bondscoach Louis van Gaal heeft veel vertrouwen in de elf spelers die hij laat starten in de tweede groepswedstrijd van Oranje in de Nations League. Van Gaal stuurt tegen Wales elf andere spelers het veld in dan vrijdag in de gewonnen openingswedstrijd tegen België. "Zij hebben op de training twee keer gewonnen van het Oranje dat België met 4-1 versloeg. Dus waarom zou ik over hen twijfelen?", zei de bondscoach kort voor de aftrap in Cardiff tegen de NOS.

Van Gaal erkende dat hij voorafgaand aan de interlandperiode al van plan was om twee totaal verschillende elftallen te laten spelen in de eerste twee wedstrijden. "Wij moeten van een organisatie als de UEFA vier wedstrijden spelen in elf dagen tijd. Ik heb in iedere persconferentie al gezegd dat ik dat belachelijk vind. Daarom heb ik dit gedaan. Maar wij willen ook vandaag gewoon winnen. Een B-keuze? Nee, dat is dit niet. Op de training hebben ze laten zien dat ze ook jouw A-keuze kunnen verslaan", zei Van Gaal toen hem werd gevraagd of hij een B-elftal het veld instuurt tegen Wales. "Het spelletje blijft hetzelfde, tegen wie we ook spelen."

De bondscoach laat Jordan Teze en Jerdy Schouten debuteren in het Nederlands elftal. "Dat is ook weer leuk. Ik ben erg benieuwd, ik heb een goed gevoel voor deze wedstrijd. Net als voor België, weet je het nog?"

Meer uit Voetbal

Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

1 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

1 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

2 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

3 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

4 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

5 uur geleden
Liverpool wint met invaller Salah van Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.

6 uur geleden