Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Gaal vond eerste helft 'top' maar 'verval te groot'

Van Gaal vond eerste helft 'top' maar 'verval te groot'

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Louis van Gaal betitelde na het oefenduel met Denemarken (4-2) de eerste helft als "top". Volgens Van Gaal "was het verval in de tweede helft echter te groot".

"Zeker in de eerste helft was het echt een hele goede uitvoering", zei Van Gaal voor de camera van de NOS. "We hadden zes open kansen en maakten daaruit drie doelpunten. Terwijl zij maar een halve kans kregen."

Van Gaal liet keeper Mark Flekken debuteren. De doelman van Freiburg kwam bij de 1-1 van Jannik Vestergaard niet uit zijn doel na een voorzet en zag de verdediger raak koppen. Volgens Van Gaal viel Flekken weinig te verwijten.

Duitsland volgende tegenstander

"Ik heb het niet als een fout gezien, moet ik eerlijk zeggen. Maar ik moet de beelden nog bekijken. Ik denk dat hij er niet zo gemakkelijk bij kon, het was een pass naar de tweede paal", aldus Van Gaal.

Dinsdag is Duitsland de volgende tegenstander. De coach is niet van plan veel wijzigingen door te voeren, zo maakte hij duidelijk. "Ik wil helemaal niet zoveel wisselen, behalve als het de spuigaten uitloopt en ik er niet zo vrolijk van word. Het is niet zo makkelijk voor Memphis om twee wedstrijden achter elkaar te spelen met deze intensiteit."

Meer uit Voetbal

Lebreton verlengt contract met NEC tot medio 2030

NIJMEGEN (ANP) - De Franse voetballer Noé Lebreton heeft zijn contract bij NEC tot de zomer van 2030 verlengd. Dat zijn de 22-jarige middenvelder en de club uit Nijmegen overeengekomen.

5 uur geleden
Spaanse voetbalbond schrapt bekerduels na dodelijk treinongeluk

MADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond heeft de 24 bekerwedstrijden geannuleerd die voor woensdag op het programma stonden. Het besluit volgt op het dodelijke treinongeluk nabij Urda. Dat heeft de Spaanse radiozender COPE bekendgemaakt.

6 uur geleden
Boete en voorwaardelijke straf Feyenoord om vuurwerk bij Cambuur

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft Feyenoord een boete van 7500 euro en een voorwaardelijke straf van het spelen van een uitwedstrijd zonder publiek opgelegd vanwege het vuurwerkgeweld van de Feyenoord-supporters in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur op 23 augustus. Dat heeft de KNVB woensdag bekendgemaakt.

9 uur geleden
Kuijt interim-trainer Fenerbahçe na vertrek Kartal

ISTANBUL (ANP) - Dirk Kuijt is aangesteld als interim-trainer bij Fenerbahçe na het vertrek van hoofdtrainer İsmail Kartal. Dat heeft de Turkse voetbalclub woensdag bekendgemaakt. Kartal stapte dinsdag op na de competitienederlaag van een dag eerder op bezoek bij rivaal Galatasaray (2-1).

10 uur geleden
China neemt verontschuldiging Mbappé over Mao-opmerking 'serieus'

BEIJING (ANP/AFP) - China neemt de verontschuldiging van voetballer Kylian Mbappé met betrekking tot een opmerking die hij had gemaakt over Mao Zedong "serieus". Dat zei buitenlandwoordvoerder Guo Jiakun woensdag tijdens een regulier persmoment. "We nemen de verontschuldiging die het betreffende individu heeft gemaakt serieus", aldus de woordvoerder.

10 uur geleden
Arsenal verliest om drone stilgelegd bekerduel na strafschoppen

FLEETWOOD (ANP) - Landskampioen Arsenal is in de achtste finales van de League Cup uitgeschakeld door Fleetwood Town, een team uit het vierde niveau in Engeland. De ploeg van trainer Mikel Arteta verloor, met Jurriën Timber in de basis, na strafschoppen. De wedstrijd werd vlak na de aftrap een kleine tien minuten stilgelegd vanwege een overvliegende drone, maar kon daarna worden hervat.

18 uur geleden
Oud-bekerwinnaar Go Ahead wint in eerste ronde van amateurs HFC

HAARLEM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de eerste ronde van de KNVB-beker een eenvoudige overwinning geboekt bij de amateurs van Koninklijke HFC. De oud-bekerwinnaars uit Deventer waren met 5-0 te sterk.

18 uur geleden