Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Gaal vindt het niet erg dat Depay zijn voorkeur uitspreekt

Van Gaal vindt het niet erg dat Depay zijn voorkeur uitspreekt

DOHA (ANP) - Louis van Gaal vindt het geen probleem dat Memphis Depay heeft gezegd dat hij het liefst met Steven Bergwijn een aanvalsduo vormt bij het Nederlands elftal, met Cody Gakpo daar vlak achter. "Jullie hebben een geweldige band met mijn spelers", zei de bondscoach op zijn laatste persconferentie voor de achtste finale van zaterdag tegen de Verenigde Staten op het WK. "Dan kan het gebeuren dat hij zijn mening geeft. Of het verstandig is, dat is een tweede. Iedereen mag zijn eigen mening hebben. Zeker in Nederland."

Van Gaal wilde niet zeggen of hij de wens van Depay gaat vervullen. Hij is ook tevreden over de manier waarop Davy Klaassen als aanvallende middenvelder in de groepswedstrijden heeft gespeeld. Klaassen scoorde als invaller tegen Senegal en bereidde twee treffers van Cody Gakpo voor in de wedstrijden tegen Ecuador en Qatar. Bergwijn verscheen aan de aftrap van de eerste twee duels op het WK met Senegal en Ecuador. Hij bleef tegen Qatar op de bank.

Na de overwinning op Qatar gingen de spelers van Oranje in een kring op het veld staan. Depay nam het woord, op een manier die Arjen Robben dat vaak deed op het WK van 2014 in Brazilië. "Misschien heeft Memphis het wel overgenomen van Arjen", reageerde Van Gaal. "Dat zou best kunnen, want hij is erbij geweest in 2014. Ik juich dat alleen maar toe, als spelers dit soort acties doen."

Meer uit Voetbal

De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

2 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

6 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

6 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

6 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

15 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

18 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

18 uur geleden