Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Gaal vindt het niet erg dat Depay zijn voorkeur uitspreekt

Van Gaal vindt het niet erg dat Depay zijn voorkeur uitspreekt

DOHA (ANP) - Louis van Gaal vindt het geen probleem dat Memphis Depay heeft gezegd dat hij het liefst met Steven Bergwijn een aanvalsduo vormt bij het Nederlands elftal, met Cody Gakpo daar vlak achter. "Jullie hebben een geweldige band met mijn spelers", zei de bondscoach op zijn laatste persconferentie voor de achtste finale van zaterdag tegen de Verenigde Staten op het WK. "Dan kan het gebeuren dat hij zijn mening geeft. Of het verstandig is, dat is een tweede. Iedereen mag zijn eigen mening hebben. Zeker in Nederland."

Van Gaal wilde niet zeggen of hij de wens van Depay gaat vervullen. Hij is ook tevreden over de manier waarop Davy Klaassen als aanvallende middenvelder in de groepswedstrijden heeft gespeeld. Klaassen scoorde als invaller tegen Senegal en bereidde twee treffers van Cody Gakpo voor in de wedstrijden tegen Ecuador en Qatar. Bergwijn verscheen aan de aftrap van de eerste twee duels op het WK met Senegal en Ecuador. Hij bleef tegen Qatar op de bank.

Na de overwinning op Qatar gingen de spelers van Oranje in een kring op het veld staan. Depay nam het woord, op een manier die Arjen Robben dat vaak deed op het WK van 2014 in Brazilië. "Misschien heeft Memphis het wel overgenomen van Arjen", reageerde Van Gaal. "Dat zou best kunnen, want hij is erbij geweest in 2014. Ik juich dat alleen maar toe, als spelers dit soort acties doen."

Meer uit Voetbal

Atlético wint in La Liga in aanloop naar duel met Arsenal

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.

2 uur geleden
NEC blijft bij FC Twente steken op 1-1-gelijkspel

ENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.

2 uur geleden
Godts leidt Ajax met wonderschone treffer en assist naar zege

BREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.

3 uur geleden
Ruime zege PSG in aanloop naar duel met Bayern München

ANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.

4 uur geleden
Heerenveen neemt met zege afstand van Groningen en Sparta

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.

4 uur geleden
Arsenal wint van Newcastle United en herovert koppositie

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.

4 uur geleden
Gelijkspel voetbalsters Barcelona bij Bayern in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.

4 uur geleden