Van Gaal praat met internationale media over wereldtitel Oranje
DOHA (ANP) - Louis van Gaal heeft ook aan de internationale media laten weten dat hij gelooft in de wereldtitel. "We hebben niet de beste spelers op aarde", zei de bondscoach van het Nederlands elftal tijdens zijn eerste persconferentie in Qatar. "Maar ik geloof in ons team en de juiste tactiek. En ik heb spelers die de tactiek van de bondscoach uitstekend kunnen uitvoeren."
"We kunnen ver komen, maar dan hebben we wel geluk nodig", zei Van Gaal. "Ik wil dat mijn spelers 'imagineren', daarom spreek ik over wereldkampioen worden. Als je je dat kunt inbeelden, dan kun je het ook op het veld bereiken."
Van Gaal leidde het Nederlands elftal op het WK van 2014 in Brazilië naar de derde plaats. "Als alles meezit, dan kunnen we nu hoger eindigen", stelde hij.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na afloop van de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) kritisch over de eerste helft. "Het was nu de derde wedstrijd op rij dat we goed begonnen en daarna terugvielen", aldus Bosz, die daarmee doelde op de duels met Heracles Almelo en GVVV.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen FC Utrecht moeizaam gewonnen. De koploper stond bij rust nog met 1-0 achter, maar draaide die achterstand in de tweede helft om: 1-2. Het betekende voor PSV de veertiende achtereenvolgende zege in een uitduel in de competitie. Dat lukte sinds de invoering van de Eredivisie in 1956 nog geen enkele club.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/Belga) - FC Barcelona moet verdediger Andreas Christensen de komende maanden missen. De Deen heeft op training een gedeeltelijke scheur in de voorste kruisband van zijn linkerknie opgelopen, zo maakte de club bekend.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Gonçalo Borges begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het thuisduel met FC Twente. Hij krijgt de voorkeur boven Aymen Sliti, die woensdag niet kon overtuigen in het verloren bekerduel met SC Heerenveen. Jan Plug vervangt linksback Jordan Bos, die niet bij de selectie zit.
3 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/DPA) - Real Sociedad heeft Pellegrino Matarazzo aangetrokken als nieuwe trainer. De 48-jarige Amerikaan is de opvolger van Sergio Francisco, die een week eerder werd ontslagen.
4 uur geledenKUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond komt met een eigen Nations League. De bond wil hiervoor de periodes voor interlands van de FIFA gebruiken, maar kwam nog niet met een datum voor de eerste editie.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.
5 uur geleden