Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Gaal op de hoogte van bruiloft Janssen tijdens interlands

Van Gaal op de hoogte van bruiloft Janssen tijdens interlands

ZEIST (ANP) - De staf van het Nederlands elftal is op de hoogte van de trouwplannen van Vincent Janssen. De spits van de Mexicaanse club Monterrey trouwt op 4 juni in de Verenigde Staten, een dag na de wedstrijd van het Nederlands elftal in de Nations League tegen België. Toch heeft bondscoach Louis van Gaal hem opgenomen in de voorselectie voor de komende interlandperiode. Een woordvoerder van de KNVB laat weten dat de trouwplannen van Janssen bekend zijn bij de technische staf.

Over twee weken, op 27 mei, maakt Van Gaal zijn selectie bekend voor de Nations League-wedstrijden tegen België (op 3 juni in Brussel), Wales (8 juni in Cardiff), Polen (11 juni) en Wales (14 juni). Die laatste twee wedstrijden worden gespeeld in de Rotterdamse Kuip.

Janssen was de meest verrassende naam in de voorlopige selectie van dertig spelers die Van Gaal vrijdag presenteerde. De 27-jarige spits speelde eind 2017 zijn zeventiende en voorlopig laatste interland. Janssen stond op dat moment onder contract bij de Engelse topclub Tottenham Hotspur. Sinds 2019 speelt hij in Mexico.

"Zijn bruiloft gaat zeker door", zegt de moeder van Janssen tegen De Telegraaf. "Hij is al een jaar bezig om dat allemaal goed te organiseren. Hij vond het wel een enorme verrassing dat hij weer voor Oranje is geselecteerd. Maar het is nog maar de voorselectie, dus er is nog geen reden om je al ergens druk over te maken."

Meer uit Voetbal

Ruime nederlaag ManUnited tegen Como bij rentree De Ligt

COMO (ANP) - Manchester United-verdediger Matthijs de Ligt heeft zijn rentree na een slepende rugblessure niet kunnen vieren met een overwinning. De Engelse ploeg leed met de Oranje-international in de basis een ruime nederlaag in de Champions League bij het Italiaanse Como: 4-1. Invaller Joshua Zirkzee maakte in de blessuretijd de treffer van United.

1 uur geleden
Klacht Barcelona bij UEFA over PSG-spandoek 'Parijse slachtpartij'

PARIJS (ANP/RTR) - FC Barcelona heeft een klacht ingediend bij de Europese voetbalbond UEFA vanwege een spandoek van de aanhang van Paris Saint-Germain. Dat bevestigt een woordvoerder van de Catalaanse club woensdag aan persbureau Reuters.

7 uur geleden
Websites voetbalbond KNVB uit voorzorg offline gehaald

ZEIST (ANP) - De websites van voetbalbond KNVB zijn offline gehaald. Dit is uit voorzorg gebeurd na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP, meldt de woordvoerder. Ook websites als Voetbal.nl en OnsOranje.nl zijn niet bereikbaar.

8 uur geleden
PSG-aanvaller Kvaratskhelia maanden eruit met kruisbandblessure

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain is Khvicha Kvaratskhelia maanden kwijt. De 25-jarige aanvaller heeft een scheur in de voorste kruisband van zijn rechterknie opgelopen tijdens het gewonnen Champions League-duel van dinsdagavond tegen FC Barcelona (4-2).

10 uur geleden
FIFA na correctie The Times: opnieuw ondermijning gezag Infantino

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA spreekt opnieuw van "een doelbewuste poging om het gezag van FIFA en haar voorzitter te ondermijnen". De bond reageert daarmee op een rectificatie van de Engelse krant The Times naar aanleiding van berichtgeving van vorige week over het salaris van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De krant meldde dat de Zwitser een tweede salaris zou hebben ontvangen van de Amerikaanse entiteit die door de FIFA was opgericht voor de organisatie van het WK van afgelopen zomer. Die betaling zou niet in het financiële verslag van de voetbalbond staan.

10 uur geleden
Bosz 'trots' op PSV na Champions League-zege tegen FC Porto

PORTO (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz is "trots" op zijn ploeg na de 1-0-overwinning tegen FC Porto in de Champions League. Dat zei de trainer na afloop van het duel in Portugal tegen Ziggo Sport. "Ik vond dat we goed speelden", aldus Bosz. Het was de eerste overwinning dit Champions League-seizoen voor de kampioen van Nederland.

19 uur geleden
Paris Saint-Germain verslaat FC Barcelona in Champions League

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Champions League gewonnen van FC Barcelona. In Parijs werd het 4-2 voor de winnaars van de afgelopen twee edities van het Europese clubtoernooi. Het was voor Barcelona de eerste nederlaag van het seizoen.

23 uur geleden