Van Gaal krijgt na kritiek espressomachine en kaartje in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Louis van Gaal heeft voorafgaand aan de Nations League-wedstrijd tegen Wales een opvallend presentje gekregen. De bondscoach had zaterdag na de wedstrijd tegen Polen in De Kuip nogal wat kritiek op de faciliteiten van het stadion in Rotterdam en mopperde ook dat voor de staf alleen een pot koffie op tafel stond. Dinsdag trof hij in de kleedkamer een espressomachine aan met een kaartje.
Dat kaartje haalde de bondscoach tijdens zijn interview voor de wedstrijd bij de NOS lachend uit zijn zak en liet het voor de camera zien. "Beste meneer Van Gaal, we hopen dat deze koffie u beter zal smaken", viel te lezen. "Veel plezier en succes vandaag. Met vriendelijke groeten, Team Stadion Feyenoord."
Van Gaal, die de faciliteiten in De Kuip zaterdag nog omschreef als "oude troep", was blij met het gebaar van het stadion. "Ik was verrast door de espressomachine in onze kleedkamer. Een heel lief kaartje. Ik heb hem speciaal meegenomen. Ze doen het niet voor niets. Misschien zijn ze het wel met me eens", zei hij lachend.
Afgelopen weekend was de bondscoach nog kritisch op de faciliteiten in het Rotterdamse stadion. "De technisch staf moet hier in de gym zitten. Op een tafel staat dan een pot koffie. En in de rust is het zo krap dat ik met mijn rug naar tien of twaalf spelers sta. Dat kan natuurlijk niet", zei Van Gaal, die aangaf dat hij een voorkeur heeft voor de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN/DEN BOSCH (ANP) - Het is Vitesse niet gelukt zich in de laatste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie te plaatsen voor de nacompetitie. Daarin had de club uit Arnhem nog promotie naar de Eredivisie kunnen afdwingen. De ploeg van trainer Rüdiger Rehm stond in Leeuwarden met 2-1 achter tegen SC Cambuur, toen het duel definitief werd gestaakt om het gooien van vuurwerk door fans van Vitesse.
6 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Het duel tussen SC Cambuur en Vitesse in de eerste divisie is vrijdagavond definitief gestaakt. Met nog enkele minuten speeltijd op de klok en bij een stand van 1-2 gooiden supporters uit het uitvak vuurwerk op de tribunes met Cambuur-supporters. De wedstrijd was eerder op de avond al eens stilgelegd.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
1 dag geleden