Van Gaal krijgt na kritiek espressomachine en kaartje in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Louis van Gaal heeft voorafgaand aan de Nations League-wedstrijd tegen Wales een opvallend presentje gekregen. De bondscoach had zaterdag na de wedstrijd tegen Polen in De Kuip nogal wat kritiek op de faciliteiten van het stadion in Rotterdam en mopperde ook dat voor de staf alleen een pot koffie op tafel stond. Dinsdag trof hij in de kleedkamer een espressomachine aan met een kaartje.
Dat kaartje haalde de bondscoach tijdens zijn interview voor de wedstrijd bij de NOS lachend uit zijn zak en liet het voor de camera zien. "Beste meneer Van Gaal, we hopen dat deze koffie u beter zal smaken", viel te lezen. "Veel plezier en succes vandaag. Met vriendelijke groeten, Team Stadion Feyenoord."
Van Gaal, die de faciliteiten in De Kuip zaterdag nog omschreef als "oude troep", was blij met het gebaar van het stadion. "Ik was verrast door de espressomachine in onze kleedkamer. Een heel lief kaartje. Ik heb hem speciaal meegenomen. Ze doen het niet voor niets. Misschien zijn ze het wel met me eens", zei hij lachend.
Afgelopen weekend was de bondscoach nog kritisch op de faciliteiten in het Rotterdamse stadion. "De technisch staf moet hier in de gym zitten. Op een tafel staat dan een pot koffie. En in de rust is het zo krap dat ik met mijn rug naar tien of twaalf spelers sta. Dat kan natuurlijk niet", zei Van Gaal, die aangaf dat hij een voorkeur heeft voor de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
7 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
7 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
9 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
9 uur geleden