Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Gaal blij dat Oranje nog een punt pakte tegen Ecuador

Van Gaal blij dat Oranje nog een punt pakte tegen Ecuador

DOHA (ANP) - Trainer Louis van Gaal zag na het tegenvallende duel van Oranje met Ecuador (1-1) zeker nog een lichtpunt. "Dat is dat wij niet hebben verloren, maar nog een punt hebben gepakt", zei hij bij de NOS. "Dat is belangrijk. We laten de moed ook niet zakken. We moeten zorgen voor meer balans in het elftal bij balbezit. Daar ga ik aan werken."

"De spelers kunnen het, maar hebben het vandaag niet laten zien", vervolgde Van Gaal. "Ecuador was feller en won elk duel. Dat heeft niks te maken met dat wij niet zouden willen. Iedereen wilde heel graag. De strijdbaarheid zit echter in hun voetbalcultuur. Bij balbezit hadden we er meer tegenover moeten stellen. Dat hebben we niet gedaan, want we raakten de bal veel te vaak kwijt. Daardoor kwamen we in de problemen."

Van Gaal gaat op zoek naar de juiste samenstelling van middenveld en aanval. "De verdediging staat", voegde hij er aan toe. "Hoewel we niet in de wedstrijd zaten, hebben we in elk geval vrijwel geen kansen weggegeven."

Meer uit Voetbal

Veerman, Wanner en Mauro Júnior keren terug in basiselftal PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman, Paul Wanner en Mauro Júnior keren zaterdag tegen FC Utrecht terug in het basiselftal van PSV. Het drietal zat in de vorige competitiewedstrijd tegen Telstar nog op de reservebank, na net hersteld te zijn van blessures.

23 minuten geleden
Frimpong tegen Manchester City alweer in selectie Liverpool

MANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.

2 uur geleden
Voormalig Tottenham-speler Wanyama beëindigt loopbaan

NAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.

5 uur geleden
Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

17 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

17 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

18 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

22 uur geleden