Van Gaal beetje bezorgd om reserverol Wijnaldum bij PSG
ZEIST (ANP) - Het zit Louis van Gaal niet lekker dat Georginio Wijnaldum bij zijn nieuwe club Paris Saint-Germain weinig aan spelen toekomt. Bij drie van de laatste vier competitieduels was de reserve-aanvoerder van Oranje wisselspeler en dat was vorige week ook het geval toen de Franse topclub het in de Champions League tegen Manchester City opnam.
"Natuurlijk maak ik me daar zorgen om", aldus de bondscoach. "Ik heb daar vandaag bij binnenkomst ook al met Wijnaldum over gesproken. Maar het is niet zo dat bij mij de alarmbellen afgaan. Ik heb heel veel vertrouwen in bepaalde spelers."
Wijnaldum is er daar eentje van, maakte Van Gaal duidelijk. "Wijnaldum is een speler die geblesseerd was en toch meeging naar het WK in Brazilië. Misschien herinner je je dat. Hij heeft toen bijna alles gespeeld. Ik begon toen met Jonathan de Guzman en toen kwam Wijnaldum er toch vrij snel in. Dat heeft hij heel goed gedaan."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
7 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
13 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
15 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
16 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
17 uur geleden