Van Gaal beetje bezorgd om reserverol Wijnaldum bij PSG
ZEIST (ANP) - Het zit Louis van Gaal niet lekker dat Georginio Wijnaldum bij zijn nieuwe club Paris Saint-Germain weinig aan spelen toekomt. Bij drie van de laatste vier competitieduels was de reserve-aanvoerder van Oranje wisselspeler en dat was vorige week ook het geval toen de Franse topclub het in de Champions League tegen Manchester City opnam.
"Natuurlijk maak ik me daar zorgen om", aldus de bondscoach. "Ik heb daar vandaag bij binnenkomst ook al met Wijnaldum over gesproken. Maar het is niet zo dat bij mij de alarmbellen afgaan. Ik heb heel veel vertrouwen in bepaalde spelers."
Wijnaldum is er daar eentje van, maakte Van Gaal duidelijk. "Wijnaldum is een speler die geblesseerd was en toch meeging naar het WK in Brazilië. Misschien herinner je je dat. Hij heeft toen bijna alles gespeeld. Ik begon toen met Jonathan de Guzman en toen kwam Wijnaldum er toch vrij snel in. Dat heeft hij heel goed gedaan."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.
18 minuten geledenRABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
1 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
14 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
14 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
16 uur geleden