Van Gaal bedankt fans na training en vraagt om steun
ZEIST (ANP) - Louis van Gaal heeft de 1500 Oranjesupporters maandag bedankt voor hun aanwezigheid bij de eerste training in voorbereiding op het WK. "Jullie steun is ongelooflijk. We hopen dat jullie ons vanuit Nederland blijven steunen, want dat hebben we hard nodig om wereldkampioen te worden", sprak de 71-jarige bondscoach.
Onder de fans waren maandag veel kinderen. Zij konden niet op foto met de spelers en ook een handtekening krijgen zat er niet in. "Vanwege het coronavirus zitten wij vanaf nu in een bubbel, dus dat mogen we helaas niet", zei Van Gaal. "Wel hebben we een foto laten maken met de hele groep en die kunnen jullie allemaal krijgen. Veel plezier met het WK, dan hebben wij dat ook."
Oranje vertrekt dinsdag naar Qatar.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
4 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
20 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden