Van Drongelen: zware knieblessure, eigen goal en gemiste promotie
HAMBURG (ANP) - Rick van Drongelen beleefde met zijn Duitse voetbalclub Hamburger SV een enorme pechdag. De 21-jarige verdediger, vaste keus in het basisteam, opende in de laatste competitiewedstrijd van het seizoen in de tweede Bundesliga tegen SV Sandhausen de score met een treffer in eigen doel.
In de 36e minuut moest de voormalige speler van Sparta Rotterdam zich geblesseerd laten vervangen. Nader onderzoek in het ziekenhuis wees een gescheurde kruisband in zijn linkerknie uit. Daarmee is de jeugdinternational zeker een half jaar uit de roulatie.
Zijn ploeg verloor de thuiswedstrijd tegen middenmoter Sandhausen ook nog eens met 1-5. Daardoor miste HSV de kwalificatie voor de play-offs om promotie.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
2 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
7 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
7 uur geleden