Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Drie uit raad van commissarissen Feyenoord

Van Drie uit raad van commissarissen Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Herman van Drie stapt per direct uit de raad van commissarissen van Feyenoord. De reden is volgens hem "een verschil van inzicht over de te volgen koers binnen de RvC". Van Drie trad in maart 2017 toe tot het toezichthoudend orgaan van de Rotterdamse voetbalclub.

Van Drie was negen jaar geleden een van de grondleggers van de zogeheten Vrienden van Feyenoord. Deze groep supporters gaf de destijds noodlijdende club een kapitaalsinjectie van ruim 30 miljoen euro in ruil voor een minderheid van de aandelen (49 procent). Doel was om de club ademruimte te geven, zodat de directie de tijd kreeg om de financiën op orde te krijgen en te werken aan nieuw sportief succes.

In de raad van commissarissen zitten nu nog Toon van Bodegom (voorzitter), Richard Bruens en Gérard Moussault.

Meer uit Voetbal

Ajax begint met Mokio en Gloukh tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen PSV. De 18-jarige middenvelder krijgt nog de voorkeur boven aanwinst Sofyan Amrabat, die op 19 juli zijn laatste wedstrijd speelde toen Marokko werd uitgeschakeld door Frankrijk op het WK.

53 minuten geleden
Feyenoord neemt zonder Hadj Moussa na rust afstand van NEC

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft zich in de Eredivisie hersteld van het puntenverlies tegen ADO Den Haag (2-2) van zondag. De Rotterdammers waren in Nijmegen met 3-1 te sterk voor NEC. Na een tegenvallende eerste helft vielen alle doelpunten in De Goffert na rust.

54 minuten geleden
Athletic Club verslaat Atlético Madrid in Bilbao met 3-0

BILBAO (ANP) - Athletic Club heeft zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie thuis in een uitverkocht San Mamés met 3-0 gewonnen van Atlético Madrid. De doelpunten voor de Basken werden in Bilbao allemaal na rust gemaakt door Nico Williams, Robert Navarro en Oihan Sancet.

55 minuten geleden
Manchester City in Premier League moeizaam langs Coventry City

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is ook na drie speelronden in de Premier League nog zonder puntenverlies. Trainer Enzo Maresca zag zijn elftal in eigen stadion moeizaam winnen van Coventry City. Het werd 1-0.

56 minuten geleden
Infantino houdt zich stil bij WK voetbal voor vrouwen onder 20

KATOWICE (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft bij het WK voetbal voor vrouwen onder 20 in het Poolse Katowice niets losgelaten over zijn functioneren. "Niet vandaag, niet hier", zei Infantino, die bij de openingswedstrijd van het FIFA-toernooi aanwezig was.

57 minuten geleden
Regeer wint bij debuut met Werder Bremen van RB Leipzig

BREMEN (ANP) - Youri Regeer heeft zaterdag succesvol gedebuteerd voor Werder Bremen. De 23-jarige middenvelder, die wordt gehuurd van Ajax, won met zijn nieuwe werkgever met 3-1 van RB Leipzig.

59 minuten geleden
Hadj Moussa en Zerrouki krijgen Hemdani als nieuwe bondscoach

ALGIERS (ANP/AFP) - Anis Hadj Moussa van Feyenoord en Ramiz Zerrouki van FC Twente krijgen bij de Algerijnse voetbalploeg Brahim Hemdani als nieuwe bondscoach. De voormalige aanvoerder van Olympique Marseille is de opvolger van Vladimir Petković, meldt de staatsomroep van Algerije.

3 uur geleden