Van Domselaar trots op prestatie, einde WK voelt onwerkelijk
WELLINGTON (ANP) - Keepster Daphne van Domselaar noemt het "gewoon balen" dat Oranje op het WK in de kwartfinale na verlenging heeft verloren van Spanje. "Dit is niet waarvoor we hier zijn gekomen. Dat het voorbij is, kan ik me nog niet realiseren", zei Van Domselaar. "Uiteindelijk beloon je jezelf niet in die verlenging, want het had ook andersom kunnen zijn", zei ze over de 2-1-nederlaag.
Zelf speelde Van Domselaar naar eigen zeggen "een prima wedstrijd". "Gelukkig konden we heel lang de nul houden." De twee tegentreffers kwamen door een penalty en "een klein slippertje achterin, dat is balen", zei de Nederlandse keepster.
"We wisten dat zij goed positiespel konden spelen. Ze werden wel een paar keer gevaarlijk, maar voor de rest stonden we aardig achterin. De tweede helft gingen wij iets meer voetballen", zei Van Domselaar. Helemaal aan het einde van de tweede verlenging liep de keepster mee naar het zestienmetergebied van Spanje toen Oranje een hoekschop kreeg. "Dat is een noodgreep, maar wie weet kop je de bal er nog in."
Oranje heeft volgens de 23-jarige keepster "zoveel stappen gemaakt" in het afgelopen jaar. "Mijn eerste WK-ervaring was megavet. Ik ben supertrots op hoe we het hebben gedaan." Van Domselaar speelt komend seizoen in Engeland voor Aston Villa.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de laatste competitiewedstrijd voor de topper van volgende week tegen FC Barcelona gewonnen. Trainer José Mourinho zag zijn elftal in stadion Bernabéu Sevilla met 4-1 verslaan.
10 uur geledenTURIJN (ANP) - Lazio blijft goed presteren in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won de uitwedstrijd tegen Juventus met 3-0. Lazio heeft na zeven speelronden 19 punten en staat daarmee gedeeld aan kop, samen met regerend kampioen Internazionale.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft voor de vierde keer op rij gelijkgespeeld. De formatie van trainer Dick Schreuder moest thuis tegen Fortuna Sittard genoegen nemen met een 2-2-gelijkspel. De laatste drie duels tegen Go Ahead Eagles, Ajax en Levski Sofia eindigden in 1-1.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft voor het eerst dit seizoen een thuiswedstrijd in de Eredivisie verloren. FC Utrecht was in de Grolsch Veste met 2-1 te sterk. FC Twente was bij een zege naar de gedeelde tweede plaats op de ranglijst geklommen, maar staat nu vijfde met een achterstand van 6 punten op koploper Feyenoord.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Ruben Amorim won in eigen stadion met 3-2 van Atalanta. De ploeg uit Bergamo speelt donderdag in Amsterdam tegen Ajax in de Conference League.
13 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft een nipte zege geboekt in de uitwedstrijd bij het laag geklasseerde Nottingham Forest. Oud-PSV'er Noni Madueke bezorgde de titelverdediger een 1-0-overwinning met een van richting veranderd schot tien minuten voor tijd.
13 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie een ruime overwinning geboekt in de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-5). De club uit Amsterdam beëindigde daarmee een serie van drie duels zonder zege.
14 uur geleden