Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dissel tempert verwachtingen voor carnavalsvierders

Van Dissel tempert verwachtingen voor carnavalsvierders

DEN HAAG (ANP) - Er moet heel kritisch worden gekeken naar het aanstaande carnavalsseizoen, en of en hoe het mogelijk is dat door te laten gaan. Dat zei RIVM-topman Jaap van Dissel dinsdag in een briefing over de aanpak van het coronavirus in de Tweede Kamer.

Van Dissel memoreerde eraan dat het virus in maart onder meer het land binnenkwam in mensen die terugkeerden uit Italië en Oostenrijk, en dat tijdens carnaval "veel verder" werd verspreid. Volgens Van Dissel "moeten we heel erg nadenken" of het verstandig is om in begin volgend jaar weer met veel personen bij elkaar te komen.

Een vaccin zal dan waarschijnlijk nog niet breed beschikbaar zijn, benadrukt hij. "Wat je niet wilt is grote groepen die mengen, dat is zoals ik carnaval ken. Daar staat toch een uitroepteken bij."

Meer uit Binnenland

Meeste Amsterdammers tevreden over viering 750-jarig bestaan

AMSTERDAM (ANP) - Van de Amsterdammers kijkt 70 procent positief terug op de viering van 750 jaar Amsterdam. Vooral het Festival op de Ring en SAIL worden genoemd als gezellige en feestelijke evenementen. Een heel klein deel (8 procent) is negatief en vindt dat de feestelijkheden geldverspilling zijn geweest, zo blijkt uit een representatief onderzoek in opdracht van de gemeente Amsterdam.

35 minuten geleden
Tussentijdse rijtoetsen CBR weer mogelijk in Zeeland en Limburg

DEN HAAG (ANP) - Vanaf 1 januari volgend jaar is het weer mogelijk om een tussentijdse toets te laten afnemen op de examenlocaties in Limburg en Zeeland. Dat meldt het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR). Door de lange wachttijden bij het CBR waren de toetsen sinds april dit jaar geschrapt.

37 minuten geleden
Afhandeling van Woo-verzoeken Landbouwministerie kost miljoenen

AMSTERDAM (ANP) - Het kost miljoenen om de Woo-verzoeken bij het landbouwministerie naar uitstootgegevens van veehouders af te handelen. Dat komt onder meer door de werkwijze die minister Femke Wiersma wil aanhouden om veehouders te informeren over het vrijgeven van hun gegevens.

1 uur geleden
Situatie op station Rotterdam Blaak onder controle

ROTTERDAM (ANP) - De situatie op station Rotterdam Blaak is onder controle, nadat eerder op de avond brand was uitgebroken in een passagierstrein. De veiligheidsregio meldt dat hulpdiensten het station en de trein hebben gecontroleerd en dat er geen rook meer hangt.

11 uur geleden
Station Rotterdam Blaak ontruimd om brand in trein

ROTTERDAM (ANP) - In een trein bij station Rotterdam Blaak is zondag brand uitgebroken. Het station is ontruimd, meldt de veiligheidsregio. Meerdere eenheden zijn ter plaatse gekomen.

13 uur geleden
Drie aanhoudingen bij demonstraties in Utrecht

UTRECHT (ANP) - Bij twee demonstraties in Utrecht zijn zondagmiddag in totaal drie aanhoudingen verricht. Dat bevestigt de politie na berichtgeving door RTV Utrecht.

15 uur geleden
Tienduizenden mensen lopen in Den Haag mars voor het klimaat

DEN HAAG (ANP) - Enkele tienduizenden mensen lopen zondag een mars door Den Haag voor het klimaat. De actie begon op het Malieveld en eindigt na een mars door het centrum van de stad in de buurt van Den Haag Centraal. De organisatie schat dat er zo'n 45.000 mensen meedoen.

16 uur geleden