Van Dinteren volgt Jans als assistent naar FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Oud-voetballer Ivar van Dinteren gaat opnieuw aan de slag als assistent van Ron Jans. Nadat Van Dinteren afgelopen seizoen samen met Jans in de Verenigde Staten bij Cincinnati had samengewerkt, worden beiden herenigd bij FC Twente. Eerder was Andries Ulderink al als assistent-trainer in Enschede aangesteld.
"Afgelopen seizoen heb ik met Ron prettig samengewerkt in Amerika en hebben we een goede band opgebouwd. Wanneer je gevraagd wordt door FC Twente, twijfel je niet en sluit je je daar graag bij aan", zegt de 41-jarige Van Dinteren, die als voetballer uitkwam voor onder meer FC Groningen, RKC Waalwijk en FC Zwolle. Hij tekent bij FC Twente een contract voor één seizoen.
"Met de toevoeging van Ivar van Dinteren hebben we de posities binnen de technische staf ingevuld voordat de eerste training maandag begint", zegt technisch directeur Jan Streuer. "We hebben nu een staf die complementair is aan elkaar."
Als coach werkte Van Dinteren eerder onder meer met de jeugd van PEC Zwolle en als hoofdtrainer bij SDO Bussum en Jong Almere City FC.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
8 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
11 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
14 uur geleden