Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dinteren volgt Jans als assistent naar FC Twente

Van Dinteren volgt Jans als assistent naar FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Oud-voetballer Ivar van Dinteren gaat opnieuw aan de slag als assistent van Ron Jans. Nadat Van Dinteren afgelopen seizoen samen met Jans in de Verenigde Staten bij Cincinnati had samengewerkt, worden beiden herenigd bij FC Twente. Eerder was Andries Ulderink al als assistent-trainer in Enschede aangesteld.

"Afgelopen seizoen heb ik met Ron prettig samengewerkt in Amerika en hebben we een goede band opgebouwd. Wanneer je gevraagd wordt door FC Twente, twijfel je niet en sluit je je daar graag bij aan", zegt de 41-jarige Van Dinteren, die als voetballer uitkwam voor onder meer FC Groningen, RKC Waalwijk en FC Zwolle. Hij tekent bij FC Twente een contract voor één seizoen.

"Met de toevoeging van Ivar van Dinteren hebben we de posities binnen de technische staf ingevuld voordat de eerste training maandag begint", zegt technisch directeur Jan Streuer. "We hebben nu een staf die complementair is aan elkaar."

Als coach werkte Van Dinteren eerder onder meer met de jeugd van PEC Zwolle en als hoofdtrainer bij SDO Bussum en Jong Almere City FC.

Meer uit Voetbal

Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

17 minuten geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

37 minuten geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

13 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

13 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

13 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

13 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

14 uur geleden