Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk ziet Oranje opnieuw tegentreffer na corner incasseren

Van Dijk ziet Oranje opnieuw tegentreffer na corner incasseren

HAMBURG (ANP) - Virgil van Dijk was vooral opgelucht na de benauwde zege van het Nederlands elftal op Polen (2-1). "Ik denk dat we opnieuw hebben laten zien dat onze invallers het verschil kunnen maken", zei de aanvoerder van Oranje. "Die frisse krachten hadden we ook nu weer nodig."

Wout Weghorst stond ruim twee minuten in het veld toen hij het winnende doelpunt maakte. "Wout is een speler met veel kwaliteit, dat laat hij al maanden zien", stelde Van Dijk. "Hij is een belangrijke schakel in de groep, dat heeft hij nu weer bewezen. Iedereen moet klaar zijn. Hij heeft ons een prima middag bezorgd."

Van Dijk had ook kritiek op het spel van Oranje in het Volksparkstadion van Hamburg. Adam Buksa kopte Polen op voorsprong na een hoekschop. De vorige twee tegentreffers die Oranje incasseerde tijdens een oefeninterland met de Duitsers werden ook al door een corner ingeleid.

"We balen van die tegengoal uit een standaardsituatie", zei Van Dijk. "Dat moeten we eens goed analyseren. We trainen erop. Hij kon te makkelijk lopen, dat moet beter. Maar zeker in het eerste uur speelden we goed voetbal. We hebben veel kansen gekregen, dan moet je er nog wel eentje meer maken. Het belangrijkste is dat we de wedstrijd hebben gewonnen. Hopelijk scoren we verder in het toernooi makkelijker. Het voelt goed om dominant te zijn. Maar je moet die kansen ook afmaken."

Meer uit Voetbal

Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

1 uur geleden
Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

3 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

6 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

6 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

6 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

6 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

7 uur geleden