Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk wil na zege op United nog niet spreken over titel

Van Dijk wil na zege op United nog niet spreken over titel

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk was met het openingsdoelpunt tegen Manchester United cruciaal voor Liverpool en de strijd om de landstitel. De verdediger vond de 2-0-zege op United verdiend, al had zijn ploeg het zich makkelijker kunnen maken door wat vaker te scoren. "We hadden er wel vier of vijf kunnen maken", zei hij tegen Ziggo Sport.

De verdediger leek ook aan de basis te staan voor de 2-0, maar werd teruggefloten, omdat hij doelman David De Gea zou hebben gehinderd. "Ik dacht dat het geen overtreding was", vond Van Dijk. "In mijn beleving mocht de keeper daar sterker optreden, maar uiteindelijk is het de VAR die beslist. Dan moet je daar vrede mee hebben." Liverpool kwam in blessuretijd alsnog op 2-0 door een treffer van Mohamed Salah.

De koploper is op concurrenten Manchester City en Leicester City uitgelopen tot respectievelijk 16 en 19 punten. Over de titel wil Van Dijk echter niet spreken. "Er zijn nog zo veel wedstrijden te spelen en wij weten als geen ander dat het gek kan lopen. Vorig seizoen hebben we een wedstrijd verloren en wonnen we de Premier League niet. We weten na vandaag dat we nog steeds beter kunnen."

Meer uit Voetbal

Directeuren Feyenoord beslissen later over toekomst Van Persie

ROTTERDAM (ANP) - Het staat nog niet vast dat Robin van Persie ook komend seizoen hoofdtrainer van Feyenoord is. Dat vertelden de nieuwe directeuren Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux tijdens hun presentatie in De Kuip.

32 minuten geleden
Recordhouder Milner beëindigt voetbalcarrière na 24 seizoenen

BRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.

2 uur geleden
Doelman Ochoa gaat op voor zesde WK voetbal met Mexico

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.

2 uur geleden
Ontslagen Slot neemt in open brief afscheid van Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.

5 uur geleden
Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

15 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

16 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

17 uur geleden