Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk wil na zege op United nog niet spreken over titel

Van Dijk wil na zege op United nog niet spreken over titel

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk was met het openingsdoelpunt tegen Manchester United cruciaal voor Liverpool en de strijd om de landstitel. De verdediger vond de 2-0-zege op United verdiend, al had zijn ploeg het zich makkelijker kunnen maken door wat vaker te scoren. "We hadden er wel vier of vijf kunnen maken", zei hij tegen Ziggo Sport.

De verdediger leek ook aan de basis te staan voor de 2-0, maar werd teruggefloten, omdat hij doelman David De Gea zou hebben gehinderd. "Ik dacht dat het geen overtreding was", vond Van Dijk. "In mijn beleving mocht de keeper daar sterker optreden, maar uiteindelijk is het de VAR die beslist. Dan moet je daar vrede mee hebben." Liverpool kwam in blessuretijd alsnog op 2-0 door een treffer van Mohamed Salah.

De koploper is op concurrenten Manchester City en Leicester City uitgelopen tot respectievelijk 16 en 19 punten. Over de titel wil Van Dijk echter niet spreken. "Er zijn nog zo veel wedstrijden te spelen en wij weten als geen ander dat het gek kan lopen. Vorig seizoen hebben we een wedstrijd verloren en wonnen we de Premier League niet. We weten na vandaag dat we nog steeds beter kunnen."

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

7 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

7 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

7 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

7 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

8 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

18 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

20 uur geleden