Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk wil na zege op United nog niet spreken over titel

Van Dijk wil na zege op United nog niet spreken over titel

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk was met het openingsdoelpunt tegen Manchester United cruciaal voor Liverpool en de strijd om de landstitel. De verdediger vond de 2-0-zege op United verdiend, al had zijn ploeg het zich makkelijker kunnen maken door wat vaker te scoren. "We hadden er wel vier of vijf kunnen maken", zei hij tegen Ziggo Sport.

De verdediger leek ook aan de basis te staan voor de 2-0, maar werd teruggefloten, omdat hij doelman David De Gea zou hebben gehinderd. "Ik dacht dat het geen overtreding was", vond Van Dijk. "In mijn beleving mocht de keeper daar sterker optreden, maar uiteindelijk is het de VAR die beslist. Dan moet je daar vrede mee hebben." Liverpool kwam in blessuretijd alsnog op 2-0 door een treffer van Mohamed Salah.

De koploper is op concurrenten Manchester City en Leicester City uitgelopen tot respectievelijk 16 en 19 punten. Over de titel wil Van Dijk echter niet spreken. "Er zijn nog zo veel wedstrijden te spelen en wij weten als geen ander dat het gek kan lopen. Vorig seizoen hebben we een wedstrijd verloren en wonnen we de Premier League niet. We weten na vandaag dat we nog steeds beter kunnen."

Meer uit Voetbal

Sparta en Fortuna spelen gelijk op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.

6 uur geleden
Heracles wint ook vierde duel onder interim-trainer Krüzen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).

6 uur geleden
Aanvaller Lang maakt eerste doelpunt voor Napoli in Serie A

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.

7 uur geleden
Naujoks vergroot problemen Ajax met twee treffers voor Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.

8 uur geleden
Mühren redt punt voor Volendam tegen FC Twente

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.

8 uur geleden
Ajax verliest van Excelsior in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.

8 uur geleden
PSV wint met uitblinkende doelman Kovar van NAC Breda

BREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).

11 uur geleden