Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk voor vierde keer in wereldelftal spelersvakbond FIFPro

Van Dijk voor vierde keer in wereldelftal spelersvakbond FIFPro

HOOFDDORP (ANP) - Oranje-aanvoerder Virgil van Dijk is voor de vierde keer opgenomen in het wereldelftal van het jaar van spelersvakbond FIFPro. Na stemmen van ruim 21.000 voetballers bleek de speler van Liverpool met de Duitser Antonio Rüdiger en de Spanjaard Dani Carvajal (beiden Real Madrid) bij de drie meest verkozen verdedigers te horen. Van Dijk (33) werd in 2019, 2020 en 2022 ook al uitverkozen.

Champions League-winnaar Real Madrid is met zes spelers de hofleverancier van het elftal, met ook nog Kylian Mbappé, Jude Bellingham, Vinícius Júnior en de inmiddels gestopte Toni Kroos. Doelman Ederson, middenvelders Kevin De Bruyne en Rodri en spits Erling Haaland bezorgden Manchester City vier posities.

Namens Europees kampioen Spanje staan Carvajal en Rodri in het elftal. Ook Oranje-international Jeremie Frimpong stond op de lijst met genomineerden, maar hij haalde de beste elf niet.

Meer uit Voetbal

Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

26 minuten geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

27 minuten geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

28 minuten geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

3 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

3 uur geleden
Antwerp is aanvoerder Janssen na knieoperatie voorlopig kwijt

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.

4 uur geleden
FC Twente tot winterstop zonder geblesseerde Ünüvar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.

4 uur geleden