Van Dijk vindt blijdschap om gunstig speelschema Oranje ongepast
WOLFSBURG (ANP) - Virgil van Dijk vindt het niet gepast om blij te zijn met het speelschema van het Nederlands elftal op het EK. Oranje ontloopt veel toplanden en treft dinsdag Roemenië in de achtste finales. De winnaar neemt het in de kwartfinale op tegen Oostenrijk of Turkije.
"Ik denk dat wij niets over het speelschema moeten zeggen na onze laatste wedstrijd", aldus Van Dijk, daarmee doelend op de nederlaag van 3-2 tegen Oostenrijk van dinsdag. "We moeten zo gaan trainen en hard gaan werken zodat we klaar zijn voor een hele moeilijke wedstrijd."
Het Nederlands elftal volgde de ontknoping in groep F niet. Dankzij de zege van Georgië op Portugal (2-0) ontliep Oranje de Engelsen en is Roemenië de opponent. "We hadden toen onze nabespreking, die was best wel lang. Daarna volgde nog een extra meeting. Na de meeting werd het duidelijk dat het Roemenië werd", zei Van Dijk.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Borussia Dortmund heeft het Bundesligaduel met VfL Wolfsburg nipt gewonnen: 1-2. Aanvaller Serhou Guirassy uit Guinee maakte in de 87e minuut het winnende doelpunt voor de nummer 2. Daardoor houdt Dortmund koploper Bayern München in zicht. De achterstand is 3 punten, Bayern komt zondag nog in actie tegen nummer 3 Hoffenheim.
18 minuten geledenSOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De rentree van Alassane Pléa bij PSV laat nog wel even op zich wachten. De Franse aanvaller ondergaat binnenkort een aanvullende operatie die het herstel van zijn knieblessure moet bevorderen.
5 uur geledenKERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.
8 uur geledenERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.
9 uur geleden