Van Dijk vermoedelijk terug in basis bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk keert vermoedelijk terug in de basis van Liverpool, dat zaterdag in de Premier League tegen Crystal Palace speelt. Trainer Jürgen Klopp gaf dat aan in een voorbeschouwing op de wedstrijd. De Nederlandse international ontbrak midweeks, in het gewonnen duel in de Champions League met AC Milan (3-2).
"Waarschijnlijk speelt hij, maar ik ben nog steeds voorzichtig", zei Klopp over Van Dijk, die door een knieblessure bijna een jaar niet kon voetballen. "Hij heeft een achterstand en eigenlijk is hij nog bezig aan een soort van voorbereiding op het seizoen. We hebben veel spelers die lang geblesseerd zijn geweest. Daarom nemen we geen risico."
Na vier wedstrijden deelt Liverpool de koppositie in de Premier League met Manchester United, Chelsea en Everton. Die clubs hebben allemaal 10 punten.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
12 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
13 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
1 dag geleden