Van Dijk valt uit met knieblessure en mist mogelijk duel met Ajax
LIVERPOOL (ANP) - Het is onzeker of Virgil van Dijk woensdag voor Liverpool in actie kan komen in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Champions League. De verdediger heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in de stadsderby met Everton. De aanvoerder van Oranje moest al na vijf minuten naar de kant.
Van Dijk kwam in botsing met doelman Jordan Pickford van Everton. Hij blesseerde daarbij zijn rechterknie. Pickford ging wild het duel in maar kreeg geen strafschop tegen omdat Van Dijk buitenspel stond. De scheidsrechter besloot ook geen kaart uit te delen, waar een rode prent misschien wel op zijn plaats leek.
Van Dijk werd uitvoerig behandeld en verliet op eigen kracht het speelveld. Joe Gomez kwam als invaller voor de Nederlandse verdediger in het veld. Het uitvallen van Van Dijk kwam hoogst ongelegen voor Liverpool. Doelman Alisson Becker ontbrak tegen Everton vanwege een kuitblessure.
Van Dijk kwam de afgelopen twee weken in actie voor het Nederlands elftal tegen Mexico, Bosnië en Herzegovina en Italië.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
7 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
8 uur geleden