Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk snapt scepsis fans over uitblijven versterkingen

Van Dijk snapt scepsis fans over uitblijven versterkingen

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk snapt dat de fans zich zorgen maken over het uitblijven van versterkingen bij Liverpool. 'The Reds' houden zich vooralsnog rustig op de transfermarkt, terwijl al een aantal spelers van naam is vertrokken.

"Ik kan het in sommige opzichten zeker begrijpen, maar ik ben niet een erg negatief ingesteld persoon", zei de nieuwe aanvoerder Van Dijk erover. "Maar het is een feit dat er veel spelers zijn vertrokken, waaronder onze aanvoerder en onze viceaanvoerder. En op dit moment zijn er slechts twee spelers bij gekomen."

Tegenover het vertrek van onder anderen Jordan Henderson, de voormalig captain, en Roberto Firmino staat de komst van Alexis Mac Allister en Dominik Szoboszlai. Mac Allister kwam over van Brighton & Hove Albion, Szoboszlai van RB Leipzig.

Twijfels

"De manier waarop we hebben gespeeld was in balbezit heel goed, maar verdedigend was het niet zo goed. Ik kan begrijpen dat sommige mensen twijfels hebben als je zoveel goals tegen krijgt."

Volgens Van Dijk moeten andere spelers zich gaan laten gelden dan de afgelopen jaren. "Er zijn karakters weggegaan, spelers die een grote rol hebben gespeeld in de successen. Maar anderen moeten nu opstaan. Dat is een mooie uitdaging, naar mijn mening. We moeten vertrouwen hebben en willen weer bovenin meedoen."

Liverpool begint het nieuwe seizoen zondag met een uitwedstrijd tegen Chelsea.

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

4 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

5 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

5 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

5 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

6 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

9 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

9 uur geleden