Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk snapt scepsis fans over uitblijven versterkingen

Van Dijk snapt scepsis fans over uitblijven versterkingen

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk snapt dat de fans zich zorgen maken over het uitblijven van versterkingen bij Liverpool. 'The Reds' houden zich vooralsnog rustig op de transfermarkt, terwijl al een aantal spelers van naam is vertrokken.

"Ik kan het in sommige opzichten zeker begrijpen, maar ik ben niet een erg negatief ingesteld persoon", zei de nieuwe aanvoerder Van Dijk erover. "Maar het is een feit dat er veel spelers zijn vertrokken, waaronder onze aanvoerder en onze viceaanvoerder. En op dit moment zijn er slechts twee spelers bij gekomen."

Tegenover het vertrek van onder anderen Jordan Henderson, de voormalig captain, en Roberto Firmino staat de komst van Alexis Mac Allister en Dominik Szoboszlai. Mac Allister kwam over van Brighton & Hove Albion, Szoboszlai van RB Leipzig.

Twijfels

"De manier waarop we hebben gespeeld was in balbezit heel goed, maar verdedigend was het niet zo goed. Ik kan begrijpen dat sommige mensen twijfels hebben als je zoveel goals tegen krijgt."

Volgens Van Dijk moeten andere spelers zich gaan laten gelden dan de afgelopen jaren. "Er zijn karakters weggegaan, spelers die een grote rol hebben gespeeld in de successen. Maar anderen moeten nu opstaan. Dat is een mooie uitdaging, naar mijn mening. We moeten vertrouwen hebben en willen weer bovenin meedoen."

Liverpool begint het nieuwe seizoen zondag met een uitwedstrijd tegen Chelsea.

Meer uit Voetbal

Bayern München wint bij FSV Mainz na 3-0-achterstand

MAINZ (ANP) - Bayern München heeft met een goede tweede helft een tweede nederlaag in de competitie voorkomen. De ploeg van coach Vincent Kompany, die afgelopen zondag al kampioen werd, kwam terug van een 3-0-achterstand en won bij FSV Mainz met 4-3.

28 minuten geleden
Oranje-international Simons valt geblesseerd uit bij Tottenham

WOLVERHAMPTON (ANP) - Xavi Simons is zaterdag in een competitieduel van zijn club Tottenham Hotspur met Wolverhampton Wanderers geblesseerd uitgevallen. Na een uur spelen raakte de Oranje-international geblesseerd aan zijn knie. Hij werd aan de rand van het veld verzorgd, ging even staan, maar moest daarna toch weer gaan liggen. Hij werd per brancard van het veld gehaald.

33 minuten geleden
Cambuur: ongeregeldheden gestaakt duel met Vitesse 'onacceptabel'

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur noemt de ongeregeldheden tijdens het definitief gestaakte thuisduel met Vitesse vrijdagavond "in alle opzichten onacceptabel". De wedstrijd in de laatste speelronde van de eerste divisie werd meermaals stilgelegd en uiteindelijk definitief gestaakt nadat de aanhang van Vitesse vuurwerk had gegooid richting het veld en de thuisvakken.

2 uur geleden
Fernandes wil carrière Ronaldo bekronen met wereldtitel

LONDEN (ANP/RTR) - Bruno Fernandes hoopt met Portugal wereldkampioen voetbal te worden om de carrière van Cristiano Ronaldo de ultieme bekroning te geven. Dat zei de middenvelder van Manchester United bij de BBC. "Het zou fantastisch zijn om het WK af te sluiten met Cristiano als winnaar. Ik hoop echt dat we het voor elkaar kunnen krijgen, voor alles wat Cristiano voor het voetbal en de wereld heeft betekend", aldus Fernandes.

8 uur geleden
Trainer Rehm over wangedrag fans: dit verdiende Vitesse niet

LEEUWARDEN (ANP) - Vitesse verdiende een beter einde van het seizoen, zei trainer Rüdiger Rehm na afloop van de wedstrijd in Leeuwarden tegen Cambuur, die voortijdig eindigde door ongeregeldheden in het vak van de Arnhemse aanhang. "Het hele seizoen hebben onze fans zich goed gedragen en de ploeg altijd en overal ongelooflijk gesteund, dan verdient de ploeg het niet dat het zo eindigt. Gooien met vuurwerk is levensgevaarlijk", zei Rehm bij ESPN.

8 uur geleden
Vitesse mist ticket voor play-offs, Den Bosch profiteert

LEEUWARDEN/DEN BOSCH (ANP) - Het is Vitesse niet gelukt zich in de laatste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie te plaatsen voor de nacompetitie. Daarin had de club uit Arnhem nog promotie naar de Eredivisie kunnen afdwingen. De ploeg van trainer Rüdiger Rehm stond in Leeuwarden met 2-1 achter tegen SC Cambuur, toen het duel definitief werd gestaakt om het gooien van vuurwerk door fans van Vitesse.

19 uur geleden
Duel tussen Cambuur en Vitesse definitief gestaakt door vuurwerk

LEEUWARDEN (ANP) - Het duel tussen SC Cambuur en Vitesse in de eerste divisie is vrijdagavond definitief gestaakt. Met nog enkele minuten speeltijd op de klok en bij een stand van 1-2 gooiden supporters uit het uitvak vuurwerk op de tribunes met Cambuur-supporters. De wedstrijd was eerder op de avond al eens stilgelegd.

19 uur geleden