Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk snapt scepsis fans over uitblijven versterkingen

Van Dijk snapt scepsis fans over uitblijven versterkingen

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk snapt dat de fans zich zorgen maken over het uitblijven van versterkingen bij Liverpool. 'The Reds' houden zich vooralsnog rustig op de transfermarkt, terwijl al een aantal spelers van naam is vertrokken.

"Ik kan het in sommige opzichten zeker begrijpen, maar ik ben niet een erg negatief ingesteld persoon", zei de nieuwe aanvoerder Van Dijk erover. "Maar het is een feit dat er veel spelers zijn vertrokken, waaronder onze aanvoerder en onze viceaanvoerder. En op dit moment zijn er slechts twee spelers bij gekomen."

Tegenover het vertrek van onder anderen Jordan Henderson, de voormalig captain, en Roberto Firmino staat de komst van Alexis Mac Allister en Dominik Szoboszlai. Mac Allister kwam over van Brighton & Hove Albion, Szoboszlai van RB Leipzig.

Twijfels

"De manier waarop we hebben gespeeld was in balbezit heel goed, maar verdedigend was het niet zo goed. Ik kan begrijpen dat sommige mensen twijfels hebben als je zoveel goals tegen krijgt."

Volgens Van Dijk moeten andere spelers zich gaan laten gelden dan de afgelopen jaren. "Er zijn karakters weggegaan, spelers die een grote rol hebben gespeeld in de successen. Maar anderen moeten nu opstaan. Dat is een mooie uitdaging, naar mijn mening. We moeten vertrouwen hebben en willen weer bovenin meedoen."

Liverpool begint het nieuwe seizoen zondag met een uitwedstrijd tegen Chelsea.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

7 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

7 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

8 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

12 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

13 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

13 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

13 uur geleden