Van Dijk rijdt Strade Bianche op de racefiets van De Kort
SIENA (ANP) - Wielrenster Ellen van Dijk rijdt de Strade Bianche niet op haar eigen racefiets. De renster van Trek heeft de fiets van Koen de Kort geleend. De renner uit de mannenploeg van de WorldTour-ploeg stond zijn flitsende tweewieler af omdat die van Van Dijk was gestolen. Volgens de Belgische sportzender Sporza zijn zes racefietsen van Trek kort voor de start van de eerste klassieker van het hervatte seizoen ontvreemd.
De Kort, die niet meedoet aan de Strade, had er vrede mee. "Deze fiets verdient de overwinning, maar verbeter alsjeblieft niet mijn vermogenrecords", twitterde De Kort.
De vrouwen zijn inmiddels al zo'n beetje halverwege de 136 kilometer lange koers door de heuvels van Toscane. De Strade Bianche staat bekend om de onverharde, vaak stoffige paden die in het parcours zijn opgenomen.
Meer uit Sport
ARNHEM (ANP) - Atleet Niels Laros komt dit seizoen niet meer in actie. De 21-jarige Oosterhouter heeft opnieuw last gekregen van zijn achillespees, meldt hij op Instagram.
10 uur geledenSOUTHPORT (ANP) - Ryan Fox heeft de 154e editie van de British Open gewonnen. De 39-jarige golfer uit Nieuw-Zeeland verzekerde zich met een birdie op de laatste hole van zijn eerste major-titel.
10 uur geledenPLATEAU DE SOLAISON (ANP) - De Tour de France is na het uitvallen van Jonas Vingegaard niet meer hetzelfde volgens Tadej Pogačar. De Sloveense geletruidrager zei dat zondag in een flashinterview na afloop van de vijftiende etappe van de Ronde van Frankrijk.
10 uur geledenSPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Mercedes-coureur Kimi Antonelli voelt dat hij nog steeds het 'momentum' heeft. De 19-jarige Italiaan boekte zijn zesde seizoenszege in de Grote Prijs van België en vergrootte zijn voorsprong in het wereldkampioenschap van de Formule 1.
12 uur geledenPLATEAU DE SOLAISON (ANP) - Remco Evenepoel heeft de vijftiende etappe in de Tour de France gewonnen. De Belg van Red Bull-Bora-hansgrohe ging in de rit van Champagnole over 183,9 kilometer naar Plateau de Solaison als eerste over de streep voor geletruidrager Tadej Pogačar.
13 uur geledenPLATEAU DE SOLAISON (ANP) - De Deense kopman Jonas Vingegaard van Visma-Lease a Bike is uitgevallen in de Tour de France. Hij kwam 20 kilometer voor de finish in Plateau de Solaison ten val. Vingegaard stond op de tweede plaats in het algemeen klassement op 4,5 minuut achterstand op geletruidrager Tadej Pogačar.
13 uur geledenSPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen was tevreden na zijn derde plaats in de Grote Prijs van België. De viervoudig wereldkampioen moest alleen de Italiaan Kimi Antonelli (Mercedes) en de Monegask Charles Leclerc (Ferrari) voor zich dulden. "Om op het podium te staan is best goed, de derde plaats is goed", zei Verstappen in het flashinterview.
14 uur geleden