Van Dijk: opdracht voor Liverpool is best lastig
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat dit seizoen in de Premier League best voor een lastige opgave. Volgens aanvoerder Virgil van Dijk moet de kampioen het niveau van de voorgaande jaren op zijn minst handhaven. "En dat is natuurlijk best moeilijk", aldus de international van Oranje.
Het afgelopen seizoen won Liverpool na 30 jaar weer eens de league, met 99 punten. Een jaar eerder was de formatie van coach Jürgen Klopp tweede achter Manchester City, met 97 punten. "We moeten deze prestaties blijven leveren", zegt Van Dijk. "Van wedstrijd tot wedstrijd, van jaar tot jaar. Wekelijks een resultaat behalen, dat is het doel."
Het afgelopen weekeinde opende Liverpool de competitie met een overwinning (4-3) tegen het op het hoogste niveau teruggekeerde Leeds United. "Opnieuw zijn we er in geslaagd met een goed resultaat te beginnen. Wat dat betreft hebben we de lijn van de afgelopen jaren weer te pakken. Maar we denken er nog niet over na waar we aan het eind van het seizoen staan. We kijken gewoon van wedstrijd tot wedstrijd."
Liverpool speelt zondag in Londen tegen Chelsea.
Meer uit Voetbal
GUADALAJARA (ANP) - Feyenoorder Hwang In-beom bleef bescheiden na zijn hoofdrol tijdens de gewonnen eerste wedstrijd van Zuid-Korea tegen Tsjechië (2-1). De middenvelder tekende in Guadalajara voor een doelpunt en een assist en werd door de FIFA uitgeroepen tot 'man of the match'.
1 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - Zuid-Korea heeft het groepsduel in de Mexicaanse stad Guadalajara met 2-1 gewonnen van Tsjechië. De Feyenoorder In-beom Hwang maakte een doelpunt voor Zuid-Korea en gaf een assist. De eerste wedstrijd in groep A vond donderdag plaats in het Mexico City Stadium. Gastland Mexico versloeg Zuid-Afrika in de openingswedstrijd van het WK met 2-0 en gaat aan de leiding.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mateo Chávez (22) beleeft de droom van zijn leven als international van Mexico. "Het is fantastisch om een WK in eigen land mee te maken. Het enige wat eraan ontbrak, was dat ik geen speeltijd kreeg. Dan was het helemaal mooi geweest", zei de linksback van AZ na afloop van de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika, die het Midden-Amerikaanse land met 2-0 won.
9 uur geledenHOUSTON (ANP/AFP) - De spelers van het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo zijn zonder problemen toegelaten tot de Verenigde Staten, ondanks zorgen om de uitbraak van het ebolavirus in Congo. Dat zei Aaron Wan-Bissaka, speler van het Congolese elftal en West Ham United, donderdag tegen het Franse persbureau AFP.
11 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft donderdag een grote stap op weg naar de zestiende finales van het 23e WK voetbal gezet. Het gastland won de openingswedstrijd in het uitverkochte Mexico City Stadium met 2-0 van Zuid-Afrika. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Mexico gaat door de zege met 3 punten aan de leiding van groep A, waarvan verder Tsjechië en Zuid-Korea deel uitmaken.
11 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft de openingswedstrijd van het WK voetbal in het sfeervolle Mexico City Stadium met 2-0 gewonnen van Zuid-Afrika. De Mexicanen Julián Quiñones en Raúl Jiménez maakten voor 80.824 toeschouwers de doelpunten. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Twee spelers van Zuid-Afrika en één van Mexico werden in de tweede helft naar de kant gestuurd.
11 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Het 23e WK voetbal is op donderdag in Mexico begonnen. De aftrap bij de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika is iets na 21.00 uur (Nederlandse tijd) verricht in het Mexico City Stadium. De Braziliaan Wilton Pereira Sampaio fluit het duel.
13 uur geleden