Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk: opdracht voor Liverpool is best lastig

Van Dijk: opdracht voor Liverpool is best lastig

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat dit seizoen in de Premier League best voor een lastige opgave. Volgens aanvoerder Virgil van Dijk moet de kampioen het niveau van de voorgaande jaren op zijn minst handhaven. "En dat is natuurlijk best moeilijk", aldus de international van Oranje.

Het afgelopen seizoen won Liverpool na 30 jaar weer eens de league, met 99 punten. Een jaar eerder was de formatie van coach Jürgen Klopp tweede achter Manchester City, met 97 punten. "We moeten deze prestaties blijven leveren", zegt Van Dijk. "Van wedstrijd tot wedstrijd, van jaar tot jaar. Wekelijks een resultaat behalen, dat is het doel."

Het afgelopen weekeinde opende Liverpool de competitie met een overwinning (4-3) tegen het op het hoogste niveau teruggekeerde Leeds United. "Opnieuw zijn we er in geslaagd met een goed resultaat te beginnen. Wat dat betreft hebben we de lijn van de afgelopen jaren weer te pakken. Maar we denken er nog niet over na waar we aan het eind van het seizoen staan. We kijken gewoon van wedstrijd tot wedstrijd."

Liverpool speelt zondag in Londen tegen Chelsea.

Meer uit Voetbal

Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

1 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

1 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

2 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

3 uur geleden
Arsenal viert dag na verloren finale landstitel in Londen

LONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.

3 uur geleden
Uruguayaanse voetballers zonder aanvaller Suárez naar WK

MONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.

3 uur geleden
Oranje-opponent Japan boekt nipte oefenzege op IJsland

TOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.

6 uur geleden