Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk noemt schorsing bij Liverpool 'harde en dure les'

Van Dijk noemt schorsing bij Liverpool 'harde en dure les'

DUBLIN (ANP) - Virgil van Dijk heeft geleerd van de schorsing van twee wedstrijden en flinke geldboete die hij kreeg voor zijn rode kaart in de uitwedstrijd tegen Newcastle United (1-2) van eind augustus. "Het was een harde en dure les", zei de aanvoerder van Liverpool en het Nederlands elftal zaterdag in Dublin, waar Oranje het zondag in de EK-kwalificatie opneemt tegen Ierland.

Van Dijk werd voor twee wedstrijden geschorst omdat hij "ongepast gehandeld en/of beledigende woorden heeft gebruikt" tegen de scheidsrechter. De centrale verdediger moet ook een boete betalen van omgerekend 116.000 euro.

"Ik zal het niet meer doen, ik heb mijn les geleerd", zei Van Dijk, die aangaf niet te weten wat er precies met de 116.000 euro gebeurt. "Het gaat in ieder geval van mijn rekening af."

Bondscoach Ronald Koeman nam het enigszins voor zijn aanvoerder op. Hij verwees naar de nieuwe richtlijnen in de Premier League, die ook in Nederland gelden. Sinds dit seizoen wordt strenger opgetreden tegen spelers die commentaar hebben op de arbitrage. "In Engeland denken ze dat het op deze wijze stopt. Virgil is daar denk ik wel een beetje het slachtoffer van."

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

14 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

15 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

15 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

15 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

16 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

17 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

17 uur geleden