Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk na coronabesmetting klaar voor rentree bij Liverpool

Van Dijk na coronabesmetting klaar voor rentree bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk is hersteld van het coronavirus en keert terug in de selectie van Liverpool. De aanvoerder van het Nederlands elftal kan dinsdag in de competitiewedstrijd tegen Leicester City zijn rentree maken. Van Dijk miste de laatste drie duels van de 'Reds' nadat hij positief had getest.

Ook Thiago Alcantara, Fabinho en Curtis Jones keren na coronaperikelen terug in de selectie van trainer Jürgen Klopp. "De jongens die in isolatie moesten of Covid hadden, zijn terug", zei de Duitser een dag voor het duel in en tegen Leicester. Van Dijk keerde enkele dagen geleden al terug op het trainingsveld.

Liverpool heeft volgens Klopp nu nog één speler en twee stafleden in quarantaine zitten. "Het is heel tricky, iedere ochtend voelt het als een soort loterij als ik op de club kom. Je hoopt steeds dat alles goed is. Maar dat is nu eenmaal de situatie waarin we nu zitten."

Afgelopen week won Liverpool in het toernooi om de League Cup via strafschoppen van Leicester City. Zonder Van Dijk liet de ploeg van Klopp in de Premier League punten liggen bij Tottenham Hotspur (2-2). Het duel met Leeds United ging afgelopen weekeinde op Boxing Day niet door, omdat de tegenstander vanwege coronabesmettingen te weinig spelers had.

Meer uit Voetbal

Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

2 minuten geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

1 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

4 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

4 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

6 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

7 uur geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

8 uur geleden