Van Dijk na coronabesmetting klaar voor rentree bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk is hersteld van het coronavirus en keert terug in de selectie van Liverpool. De aanvoerder van het Nederlands elftal kan dinsdag in de competitiewedstrijd tegen Leicester City zijn rentree maken. Van Dijk miste de laatste drie duels van de 'Reds' nadat hij positief had getest.
Ook Thiago Alcantara, Fabinho en Curtis Jones keren na coronaperikelen terug in de selectie van trainer Jürgen Klopp. "De jongens die in isolatie moesten of Covid hadden, zijn terug", zei de Duitser een dag voor het duel in en tegen Leicester. Van Dijk keerde enkele dagen geleden al terug op het trainingsveld.
Liverpool heeft volgens Klopp nu nog één speler en twee stafleden in quarantaine zitten. "Het is heel tricky, iedere ochtend voelt het als een soort loterij als ik op de club kom. Je hoopt steeds dat alles goed is. Maar dat is nu eenmaal de situatie waarin we nu zitten."
Afgelopen week won Liverpool in het toernooi om de League Cup via strafschoppen van Leicester City. Zonder Van Dijk liet de ploeg van Klopp in de Premier League punten liggen bij Tottenham Hotspur (2-2). Het duel met Leeds United ging afgelopen weekeinde op Boxing Day niet door, omdat de tegenstander vanwege coronabesmettingen te weinig spelers had.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
17 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
19 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
19 uur geleden