Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk na coronabesmetting klaar voor rentree bij Liverpool

Van Dijk na coronabesmetting klaar voor rentree bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk is hersteld van het coronavirus en keert terug in de selectie van Liverpool. De aanvoerder van het Nederlands elftal kan dinsdag in de competitiewedstrijd tegen Leicester City zijn rentree maken. Van Dijk miste de laatste drie duels van de 'Reds' nadat hij positief had getest.

Ook Thiago Alcantara, Fabinho en Curtis Jones keren na coronaperikelen terug in de selectie van trainer Jürgen Klopp. "De jongens die in isolatie moesten of Covid hadden, zijn terug", zei de Duitser een dag voor het duel in en tegen Leicester. Van Dijk keerde enkele dagen geleden al terug op het trainingsveld.

Liverpool heeft volgens Klopp nu nog één speler en twee stafleden in quarantaine zitten. "Het is heel tricky, iedere ochtend voelt het als een soort loterij als ik op de club kom. Je hoopt steeds dat alles goed is. Maar dat is nu eenmaal de situatie waarin we nu zitten."

Afgelopen week won Liverpool in het toernooi om de League Cup via strafschoppen van Leicester City. Zonder Van Dijk liet de ploeg van Klopp in de Premier League punten liggen bij Tottenham Hotspur (2-2). Het duel met Leeds United ging afgelopen weekeinde op Boxing Day niet door, omdat de tegenstander vanwege coronabesmettingen te weinig spelers had.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

6 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

8 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

8 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

9 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

9 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

11 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

12 uur geleden