Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk moet nog even geduld hebben bij Liverpool

Van Dijk moet nog even geduld hebben bij Liverpool

SALZBURG (ANP) - Virgil van Dijk moet nog even geduld hebben voor zijn rentree in het elftal van Liverpool in een heuse wedstrijd. Trainer Jurgen Klopp liet vrijdag na een oefenduel tegen FSV Mainz 05 (1-0) weten dat hij geen risico neemt met zijn Nederlandse verdedigingsleider. Ook de confrontatie met Hertha BSC donderdag komt te vroeg. Hetzelfde geldt voor Joe Gomez, die eveneens lang was uitgeschakeld door een ernstige blessure.

Van Dijk is wel meegegaan naar het trainingskamp van The Reds in Oostenrijk en over zijn vorderingen is Klopp zeer te spreken. Op de vraag of hij verwacht dat de Oranje-international en Gomez tegen Hertha hun eerste minuten kunnen gaan maken, zei hij op Liverpool-tv: "Dat zou me verbazen, helaas. Het gaat goed met beiden, ze doen alles. Ze voetballen, we houden hen in de training aan de gang en doen de dingen die we kunnen doen. Maar niet te veel."

Klopp benadrukte dat geduld in deze een schone zaak is. "We bereiden ons voor op een heel seizoen, niet op een oefenpotje in de aanloop daar naartoe." Liverpool begint de competitie in de Premier League op 14 augustus tegen Norwich City. Centraal in de verdediging maakten Ibrahima Konaté en Joël Matip in het basisteam tegen Mainz een prima indruk.

De Engelsen wonnen door treffer van Luca Kilian in eigen doel, vlak voor tijd. Bij Mainz stond Jean-Paul Boëtius aan de aftrap. Jeremiah St. Juste viel bij het begin van tweede helft in.

Meer uit Voetbal

Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

2 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

4 uur geleden
Infantino: Iran mag van Trump meedoen aan WK voetbal

MIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.

4 uur geleden
Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

14 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

15 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

16 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

16 uur geleden