Van Dijk mist mogelijk thuisduel van Liverpool met Spurs
LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk mist zondag mogelijk de thuiswedstrijd van Liverpool tegen Tottenham Hotspur. "Hij heeft afgelopen week niet met de ploeg getraind", zei trainer Jürgen Klopp op een persconferentie. "Maar het is de bedoeling dat hij vrijdag weer aansluit."
Klopp vertelde niet waarom de aanvoerder van het Nederlands elftal afgelopen week niet kon trainen. De Duitse coach heeft naar eigen zeggen geen problemen meer met Mohamed Salah. "Het is helemaal opgelost" vertelde Klopp. "Als we elkaar niet zolang hadden gekend, weet ik niet hoe we hiermee waren omgegaan. Maar gelukkig hebben we veel respect voor elkaar."
Klopp en Salah hadden zaterdag een woordenwisseling tijdens het uitduel met West Ham United (2-2). Klopp vertelde na die wedstrijd dat er weinig aan de hand was, maar Salah zag dat kennelijk anders. "De hel breekt los als ik nu iets ga zeggen", zei de aanvaller uit Egypte. De uitspraken van Salah werden breed uitgemeten in de Engelse media.
Basisplaats
Klopp vertrekt aan het einde van dit seizoen bij Liverpool en wordt waarschijnlijk opgevolgd door Arne Slot. Het is onduidelijk of de huidige coach van Feyenoord volgend seizoen nog een beroep kan doen op Salah. De aanvaller staat nadrukkelijk in de belangstelling van clubs uit Saudi-Arabië.
Klopp wilde niet vertellen of Salah een basisplaats voor het duel met Tottenham Hotspur krijgt. "Ik verklap nooit mijn opstelling. Moet ik drie wedstrijden voor ik hier stop breken met die gewoonte?", vroeg hij zich af.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).
12 uur geledenCOMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé mist de komende wedstrijden van Real Madrid. De aanvaller heeft last van zijn linkerknie. "Ik weet niet hoelang hij nodig zal hebben, maar ik denk dat het geen kwestie van dagen zal zijn. Het zal wat langer duren, hopelijk zo kort mogelijk", zei trainer Álvaro Arbeloa vlak voor het thuisduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League.
13 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta is ten koste van Borussia Dortmund doorgedrongen tot de achtste finales van de Champions League. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon werkte thuis in de returnwedstrijd van de tussenronde de opgelopen achterstand uit het eerste duel (2-0) weg met een 4-1-zege. Lazar Samardzic maakte diep in de blessuretijd vanaf de strafschopstip de belangrijke 4-1 van de Italianen.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Gianluca Prestianni ontbreekt definitief in de uitwedstrijd van Benfica tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League. De club uit Portugal is vergeefs in beroep gegaan tegen de schorsing van de Argentijn, zo meldt de UEFA.
17 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Veurink blijft ook na de recente onthullingen van oud-international Sherida Spitse scherp op de sfeer tussen de Nederlandse voetbalsters. De vorig jaar gestopte recordinternational schrijft in haar pas verschenen boek dat zij en middenveldster Daniëlle van de Donk door een teamgenoot "voor de bus zijn gegooid". De collega-international zou aan oud-bondscoach Andries Jonker hebben verteld dat het tweetal niet met hem verder wilde.
17 uur geleden