Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk mist mogelijk thuisduel van Liverpool met Spurs

Van Dijk mist mogelijk thuisduel van Liverpool met Spurs

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk mist zondag mogelijk de thuiswedstrijd van Liverpool tegen Tottenham Hotspur. "Hij heeft afgelopen week niet met de ploeg getraind", zei trainer Jürgen Klopp op een persconferentie. "Maar het is de bedoeling dat hij vrijdag weer aansluit."

Klopp vertelde niet waarom de aanvoerder van het Nederlands elftal afgelopen week niet kon trainen. De Duitse coach heeft naar eigen zeggen geen problemen meer met Mohamed Salah. "Het is helemaal opgelost" vertelde Klopp. "Als we elkaar niet zolang hadden gekend, weet ik niet hoe we hiermee waren omgegaan. Maar gelukkig hebben we veel respect voor elkaar."

Klopp en Salah hadden zaterdag een woordenwisseling tijdens het uitduel met West Ham United (2-2). Klopp vertelde na die wedstrijd dat er weinig aan de hand was, maar Salah zag dat kennelijk anders. "De hel breekt los als ik nu iets ga zeggen", zei de aanvaller uit Egypte. De uitspraken van Salah werden breed uitgemeten in de Engelse media.

Basisplaats

Klopp vertrekt aan het einde van dit seizoen bij Liverpool en wordt waarschijnlijk opgevolgd door Arne Slot. Het is onduidelijk of de huidige coach van Feyenoord volgend seizoen nog een beroep kan doen op Salah. De aanvaller staat nadrukkelijk in de belangstelling van clubs uit Saudi-Arabië.

Klopp wilde niet vertellen of Salah een basisplaats voor het duel met Tottenham Hotspur krijgt. "Ik verklap nooit mijn opstelling. Moet ik drie wedstrijden voor ik hier stop breken met die gewoonte?", vroeg hij zich af.

Meer uit Voetbal

Feyenoord geeft zwak PEC Zwolle afstraffing: 0-7

ZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de bittere smaak van de grote nederlaag tegen FC Barcelona in de Champions League (1-5) weggespoeld met een ruime uitzege op PEC Zwolle. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst speelde het zwakke PEC zoek en won met 7-0. Een evenaring van de grootste uitzege ooit van de club (0-8) was zelfs in beeld. Voor PEC Zwolle was het de grootste nederlaag ooit in de Eredivisie.

1 uur geleden
FC Barcelona blijft zonder puntenverlies na uitzege op Levante

VALENCIA (ANP) - FC Barcelona heeft zondag de uitwedstrijd tegen Levante met 4-2 gewonnen. Daarmee is de ploeg van trainer Hansi Flick nog altijd foutloos in de competitie. Uit de eerste vijf wedstrijden haalde de Catalaanse club de maximale 15 punten, met een doelsaldo van +17.

1 uur geleden
Sc Heerenveen speelt in tegenvallend duel gelijk tegen Telstar

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is er in de Eredivisie opnieuw niet in geslaagd te winnen. De Friezen speelden voor eigen publiek gelijk tegen Telstar: 0-0. Heerenveen won dit seizoen pas één keer, ruim een maand geleden op de eerste speeldag tegen FC Twente (1-0).

3 uur geleden
Dumfries verwacht dat Oranje onder Xavi aantrekkelijk gaat spelen

MADRID (ANP) - Denzel Dumfries (30) verwacht dat Nederland onder de Spaanse bondscoach Xavi Hernández aantrekkelijk voetbal gaat spelen dat gekoppeld is aan resultaat. "Dat is wel waar we bij Oranje voor gaan", zei de verdediger van Real Madrid zondag tegen het ANP op de Madring, waar hij een bezoek bracht aan Formule 1-coureur Max Verstappen.

6 uur geleden
Borussia Mönchengladbach ontslaat trainer na drie nederlagen

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft trainer Eugen Polanski ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit een dag na de nederlaag van 5-0 bij SC Freiburg in de Bundesliga. Borussia Mönchengladbach verloor de eerste drie competitieduels en staat op de laatste plaats.

8 uur geleden
Spits AS Monaco biedt excuses aan na maken moordgebaar naar fans

MONACO (ANP/DPA) - Voetballer Paris Brunner van AS Monaco heeft zijn excuses aangeboden voor het maken van een moordgebaar richting supporters van Strasbourg. Het duel eindigde zaterdag in 1-1.

9 uur geleden
NEC-coach Schreuder schrikt van niveau van zijn ploeg bij Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder is zaterdag in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur geschrokken van het niveau van zijn elftal. "Ik denk dat dit misschien wel de allerslechtste wedstrijd van mij is als trainer. Het allerslechtste is dat je geen enkele intensiteit en geen enkele wil om te winnen ziet. Dit is niet goed te praten", sprak hij na de nederlaag van 3-0 tegen ESPN.

10 uur geleden