Van Dijk mist mogelijk thuisduel van Liverpool met Spurs
LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk mist zondag mogelijk de thuiswedstrijd van Liverpool tegen Tottenham Hotspur. "Hij heeft afgelopen week niet met de ploeg getraind", zei trainer Jürgen Klopp op een persconferentie. "Maar het is de bedoeling dat hij vrijdag weer aansluit."
Klopp vertelde niet waarom de aanvoerder van het Nederlands elftal afgelopen week niet kon trainen. De Duitse coach heeft naar eigen zeggen geen problemen meer met Mohamed Salah. "Het is helemaal opgelost" vertelde Klopp. "Als we elkaar niet zolang hadden gekend, weet ik niet hoe we hiermee waren omgegaan. Maar gelukkig hebben we veel respect voor elkaar."
Klopp en Salah hadden zaterdag een woordenwisseling tijdens het uitduel met West Ham United (2-2). Klopp vertelde na die wedstrijd dat er weinig aan de hand was, maar Salah zag dat kennelijk anders. "De hel breekt los als ik nu iets ga zeggen", zei de aanvaller uit Egypte. De uitspraken van Salah werden breed uitgemeten in de Engelse media.
Basisplaats
Klopp vertrekt aan het einde van dit seizoen bij Liverpool en wordt waarschijnlijk opgevolgd door Arne Slot. Het is onduidelijk of de huidige coach van Feyenoord volgend seizoen nog een beroep kan doen op Salah. De aanvaller staat nadrukkelijk in de belangstelling van clubs uit Saudi-Arabië.
Klopp wilde niet vertellen of Salah een basisplaats voor het duel met Tottenham Hotspur krijgt. "Ik verklap nooit mijn opstelling. Moet ik drie wedstrijden voor ik hier stop breken met die gewoonte?", vroeg hij zich af.
Meer uit Voetbal
PRAAG/DORTMUND (ANP) - Arsenal heeft de derde zege geboekt in de leaguefase van de Champions League. De Engelse kampioen was met 2-1 te sterk bij Slavia Praag. Arsenal staat derde met 10 punten uit vier wedstrijden.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Dirk Kuijt heeft woensdag in Istanbul zijn laatste wedstrijd als coach van Fenerbahçe met 3-2 gewonnen van Liverpool FC. De 46-jarige oud-voetballer was interim-coach nadat İsmail Kartal vertrok als hoofdtrainer. Fener heeft inmiddels Emre Belözoğlu aangesteld als nieuwe hoofdtrainer.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Ricardo Pepi begint ook in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in het hoofdtoernooi van de Champions League op de reservebank. De Amerikaanse spits keerde onlangs terug van een blessure en viel zaterdag in het competitieduel met Willem II (7-0-winst) in. PSV-trainer Peter Bosz houdt tegen Brugge echter vast aan het koppel Sven Mijnans als aanvallende middenvelder en Guus Til als spits. Beide spelers mogen onderling van die twee posities wisselen tijdens het duel.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld heeft Kees Smit terug in de selectie voor de wedstrijd in de Europa League tegen Juventus. De 20-jarige middenvelder is hersteld van de blessure die hij ruim drie weken geleden bij Jong Oranje opliep, maar kan nog niet starten, zo zei de coach.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het is nog onduidelijk hoe groot de schade aan het dak van De Kuip is nadat er dinsdagavond vuurwerk van buiten het stadion op werd geschoten. Een woordvoerder van de Rotterdamse club laat weten dat het extra onderzoek vergt om dit precies vast te stellen.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente-coach John van den Brom kan donderdag in het duel met Pafos FC in de Conference League weer beschikken over Daouda Weidmann. De middenvelder was in de wedstrijd tegen Excelsior geschorst.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Julian Brandt komt donderdag niet met Ajax in actie in Denemarken tegen FC Midtjylland. Dat heeft de Amsterdamse club op de eigen website bekendgemaakt. De 30-jarige Duitser raakte zaterdag geblesseerd in het duel met AZ en behoort niet tot de selectie van coach Míchel Sánchez voor de wedstrijd in de Conference League. Ook Sofyan Amrabat moet vanwege een blessure de wedstrijd missen.
10 uur geleden