Van Dijk: geen paniek bij Liverpool na zeldzame nederlaag
CHAMPIONS LEAGUEMADRID (ANP) - Virgil van Dijk is ervan overtuigd dat Liverpool doorgaat in de Champions League, ook al begon de titelverdediger de knock-outfase met een nederlaag bij Atlético Madrid (1-0). "Kan gebeuren", zei Van Dijk bij Veronica over de zeldzame nederlaag van de ploeg die in de Premier League onverslaanbaar is. "We wisten dat het zo'n wedstrijd kon worden. We moeten niet in paniek raken, we zijn pas halverwege. We gaan er vol voor bij de return op Anfield."
Liverpool kwam in de Spaanse hoofdstad al na vier minuten op achterstand via een enigszins fortuinlijk doelpunt van Saúl Ñiguez, die de bal uit een hoekschop per toeval voor zijn voeten kreeg. "Het was discutabel", aldus Van Dijk. "Het was eerst natuurlijk een duidelijke ingooi voor ons, maar zij namen 'm snel en daar kwam die hoekschop uit. Via een van onze verdedigers kwam de bal precies voor z'n voeten. Dan sta je met 1-0 achter en dat vinden zij wel lekker om te verdedigen. We hadden denk ik wel 75 procent balbezit, maar dat vinden zij ook niet erg. We hebben wat mogelijkheden gehad om te scoren, helaas konden we ze niet afmaken. We weten dat we beter kunnen dan we vanavond hebben laten zien. Je moet vol vertrouwen blijven. En dat ben ik."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
11 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
11 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
14 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
15 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
18 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
20 uur geleden