Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk en Gakpo helpen Liverpool langs Luton Town

Van Dijk en Gakpo helpen Liverpool langs Luton Town

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft weer afstand genomen van Manchester City in de Premier League. De koploper won een vooruitgeschoven wedstrijd tegen Luton Town met 4-1. Onder anderen Virgil van Dijk en Cody Gakpo scoorden namens de club van trainer Jürgen Klopp, waar ook Ryan Gravenberch een basisplaats had.

Liverpool kwam al in actie in de 26e speelronde omdat het zondag de League Cupfinale speelt tegen Chelsea. Met een wedstrijd meer heeft de club nu 4 punten voorsprong op naaste belager Manchester City.

Luton Town, de nummer 18 van de Premier League, nam verrassend de leiding. In de 12e minuut schoot Chiedozie Ogbene raak nadat invaller-doelman Caoimhin Kelleher een schot van de Nederlander Tahith Chong niet onder controle had gekregen. Kelleher vervangt de geblesseerde Alisson Becker, die voor onbepaalde tijd is uitgeschakeld. Aan de andere kant was met name Luis Díaz enkele keren dicht bij een doelpunt.

Liverpool zette aan en in de 56e minuut kopte Van Dijk de gelijkmaker binnen uit een hoekschop van Alexis Mac Allister, die twee minuten later ook de aangever was voor de 2-1, met het hoofd gemaakt door Gakpo. Díaz zorgde met een hard schot in de 71e minuut voor de 3-1. In de 90e minuut maakte Harvey Elliott er nog 4-1 van.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

5 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

7 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

10 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

11 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

13 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

17 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

18 uur geleden