Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk en Gakpo helpen Liverpool langs Luton Town

Van Dijk en Gakpo helpen Liverpool langs Luton Town

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft weer afstand genomen van Manchester City in de Premier League. De koploper won een vooruitgeschoven wedstrijd tegen Luton Town met 4-1. Onder anderen Virgil van Dijk en Cody Gakpo scoorden namens de club van trainer Jürgen Klopp, waar ook Ryan Gravenberch een basisplaats had.

Liverpool kwam al in actie in de 26e speelronde omdat het zondag de League Cupfinale speelt tegen Chelsea. Met een wedstrijd meer heeft de club nu 4 punten voorsprong op naaste belager Manchester City.

Luton Town, de nummer 18 van de Premier League, nam verrassend de leiding. In de 12e minuut schoot Chiedozie Ogbene raak nadat invaller-doelman Caoimhin Kelleher een schot van de Nederlander Tahith Chong niet onder controle had gekregen. Kelleher vervangt de geblesseerde Alisson Becker, die voor onbepaalde tijd is uitgeschakeld. Aan de andere kant was met name Luis Díaz enkele keren dicht bij een doelpunt.

Liverpool zette aan en in de 56e minuut kopte Van Dijk de gelijkmaker binnen uit een hoekschop van Alexis Mac Allister, die twee minuten later ook de aangever was voor de 2-1, met het hoofd gemaakt door Gakpo. Díaz zorgde met een hard schot in de 71e minuut voor de 3-1. In de 90e minuut maakte Harvey Elliott er nog 4-1 van.

Meer uit Voetbal

Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

3 uur geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

16 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

20 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

1 dag geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden