Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk en Gakpo helpen Liverpool langs Luton Town

Van Dijk en Gakpo helpen Liverpool langs Luton Town

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft weer afstand genomen van Manchester City in de Premier League. De koploper won een vooruitgeschoven wedstrijd tegen Luton Town met 4-1. Onder anderen Virgil van Dijk en Cody Gakpo scoorden namens de club van trainer Jürgen Klopp, waar ook Ryan Gravenberch een basisplaats had.

Liverpool kwam al in actie in de 26e speelronde omdat het zondag de League Cupfinale speelt tegen Chelsea. Met een wedstrijd meer heeft de club nu 4 punten voorsprong op naaste belager Manchester City.

Luton Town, de nummer 18 van de Premier League, nam verrassend de leiding. In de 12e minuut schoot Chiedozie Ogbene raak nadat invaller-doelman Caoimhin Kelleher een schot van de Nederlander Tahith Chong niet onder controle had gekregen. Kelleher vervangt de geblesseerde Alisson Becker, die voor onbepaalde tijd is uitgeschakeld. Aan de andere kant was met name Luis Díaz enkele keren dicht bij een doelpunt.

Liverpool zette aan en in de 56e minuut kopte Van Dijk de gelijkmaker binnen uit een hoekschop van Alexis Mac Allister, die twee minuten later ook de aangever was voor de 2-1, met het hoofd gemaakt door Gakpo. Díaz zorgde met een hard schot in de 71e minuut voor de 3-1. In de 90e minuut maakte Harvey Elliott er nog 4-1 van.

Meer uit Voetbal

West Ham United na strafschoppen door in FA Cup

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.

2 uur geleden
Kane terug in selectie Bayern München voor CL-duel met Atalanta

ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.

6 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

12 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

13 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

14 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

15 uur geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

1 dag geleden