Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk bij beste elf spelers in Champions League

Van Dijk bij beste elf spelers in Champions League

NYON (ANP) - Virgil van Dijk behoort tot de beste elf spelers van het afgelopen seizoen in de Champions League. De verdediger van Liverpool heeft een plekje gekregen in het elftal van het jaar in de belangrijkste Europese clubcompetitie. Van Dijk verloor afgelopen zaterdag met zijn club de finale van de Champions League van Real Madrid (1-0). De aanvoerder van het Nederlands elftal speelt vrijdag nog mee met Oranje tegen België, maar neemt daarna vakantie.

In het sterrenteam van de Champions League zijn Liverpool en Real Madrid de hofleveranciers. Naast Van Dijk zijn de verdedigers Trent Alexander-Arnold en Andy Robertson en middenvelder Fabinho van de Engelse club opgenomen. Real Madrid levert doelman Thibaut Courtois, middenvelder Luka Modric en de aanvallers Karim Benzema en Vinicius Junior. Verdediger Antonio Rüdiger (Chelsea), aanvaller Kylian Mbappé (PSG) en middenvelder Kevin De Bruyne (Manchester City) maken het elftal compleet.

De Franse spits Benzema werd uitgeroepen tot beste speler van de Champions League.

Meer uit Voetbal

FC Groningen 'verbolgen' over weren van uitsupporters tegen Ajax

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen is "verbolgen" over het besluit van de gemeente Edam-Volendam om uitsupporters te weren bij de halve finale van de play-offs om Europees voetbal tussen Ajax en FC Groningen, die donderdag in Volendam plaatsvindt. Groningen heeft het competitiebestuur betaald voetbal ingeschakeld en overweegt stappen te nemen om het besluit aan te vechten.

10 minuten geleden
Geen uitsupporters bij play-offs FC Volendam en Ajax in Volendam

VOLENDAM (ANP) - Bij de wedstrijden van FC Volendam en Ajax in de play-offs, die deze week in Volendam worden afgewerkt, zijn geen uitsupporters welkom. Dat heeft de gemeente Edam-Volendam maandag bekendgemaakt. "Aanleiding zijn de ernstige ongeregeldheden na de verloren wedstrijd van FC Volendam tegen Telstar", aldus de gemeente.

12 minuten geleden
Slechte generale Paris Saint-Germain met nederlaag bij Paris FC

PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.

12 uur geleden
Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

13 uur geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

15 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

15 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

15 uur geleden