Van Dijk bij beste elf spelers in Champions League
NYON (ANP) - Virgil van Dijk behoort tot de beste elf spelers van het afgelopen seizoen in de Champions League. De verdediger van Liverpool heeft een plekje gekregen in het elftal van het jaar in de belangrijkste Europese clubcompetitie. Van Dijk verloor afgelopen zaterdag met zijn club de finale van de Champions League van Real Madrid (1-0). De aanvoerder van het Nederlands elftal speelt vrijdag nog mee met Oranje tegen België, maar neemt daarna vakantie.
In het sterrenteam van de Champions League zijn Liverpool en Real Madrid de hofleveranciers. Naast Van Dijk zijn de verdedigers Trent Alexander-Arnold en Andy Robertson en middenvelder Fabinho van de Engelse club opgenomen. Real Madrid levert doelman Thibaut Courtois, middenvelder Luka Modric en de aanvallers Karim Benzema en Vinicius Junior. Verdediger Antonio Rüdiger (Chelsea), aanvaller Kylian Mbappé (PSG) en middenvelder Kevin De Bruyne (Manchester City) maken het elftal compleet.
De Franse spits Benzema werd uitgeroepen tot beste speler van de Champions League.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.
1 uur geledenLEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.
4 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.
7 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.
7 uur geledenZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
12 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.
1 dag geleden