Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk baalt van 'onterecht' gelijkspel tegen ManUnited

Van Dijk baalt van 'onterecht' gelijkspel tegen ManUnited

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Verdediger Virgil van Dijk van Liverpool was na afloop van de thuiswedstrijd tegen Manchester United behoorlijk gefrustreerd over het in zijn ogen onterechte gelijkspel. In het duel op Anfield bleef het 0-0. Liverpool liet 34 doelpogingen noteren, United slechts acht. "We hadden het meeste balbezit en hadden kansen. Er was maar één team dat probeerde te winnen. We willen natuurlijk alle wedstrijden winnen en als dat niet lukt, is dat frustrerend, zeker omdat we in alle opzichten superieur waren", aldus de Nederlandse international.

Van Dijk had in de eerste helft ook een behoorlijke kans, maar doelman André Onana voorkwam dat hij met zijn hoofd kon scoren. "We hadden moeten winnen vandaag. We moeten leren van bepaalde situaties waardoor het niet is gelukt. Dat weten we ook."

Zijn coach Jürgen Klopp vond dat zijn ploeg een goede wedstrijd had gespeeld, maar hij vond zijn spelers wel te haastig waren op de beslissende momenten. "Ik heb veel goede dingen gezien, behalve het resultaat. We hadden moeten scoren."

Ten Hag

Erik ten Hag was ook te spreken over het optreden van Manchester United. "Dit was een erg goede wedstrijd voor ons. Het was mooi om te zien hoe de spelers met elkaar bleven vechten", aldus de Nederlandse trainer tegen de BBC. "In balbezit hadden we Liverpool wel wat meer pijn kunnen doen. Als we onze kansen hadden benut, hadden we ook nog kunnen winnen."

Vorig seizoen verloor Manchester United met 7-0 van Liverpool. "We wilden natuurlijk revanche voor deze grote nederlaag. Maar Liverpool is een erg goed team. Ik kan alleen maar complimenten geven aan mijn spelers hoe ze zich staande hebben gehouden. We hebben een goed elftal en we kunnen zeker nog wat van dit seizoen maken."

Meer uit Voetbal

Fanatieke fans van Ajax roepen om ontslag Heitinga

AMSTERDAM (ANP) - De fanatieke supporters van Ajax hebben geen vertrouwen meer in John Heitinga en dringen aan op het vertrek van de hoofdtrainer. "Wij roepen Alex Kroes en de andere technische beleidsbepalers op om nu direct met een oplossing te komen en actie te ondernemen", schrijft de AFCA Supportersclub in een statement vlak na de thuisnederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Dit is niet langer houdbaar. Het sportieve verval moet nu echt een halt worden toegeroepen."

32 minuten geleden
Barcelona ontsnapt met punt na spektakelstuk bij Club Brugge: 3-3

BRUGGE (ANP) - FC Barcelona heeft in een spectaculaire wedstrijd bij Club Brugge voor de tweede keer puntenverlies geleden in de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong bleef in het Jan Breydelstadion steken op 3-3. Oud-Ajacied Carlos Forbs speelde met twee doelpunten en een assist een hoofdrol bij de thuisploeg.

1 uur geleden
Osimhen bezorgt Ajax nieuwe teleurstelling in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft de slechtst presterende club in de Champions League. De ploeg van trainer John Heitinga hield bijna een uur stand tegen Galatasaray, maar vervolgens scoorde Victor Osimhen met een kopbal en benutte de spits twee strafschoppen in de Johan Cruijff ArenA (0-3).

1 uur geleden
Ajax verliest van Galatasaray door drie treffers van Osimhen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook het vierde duel in de Champions League verloren. De club ging onderuit tegen Galatasaray in de Johan Cruijff ArenA (0-3). Victor Osimhen maakte alle drie de doelpunten voor de kampioen van Turkije.

1 uur geleden
Chelsea kan niet winnen van verrassingsploeg Qarabag

BAKOE (ANP) - Chelsea heeft in zijn vierde wedstrijd in de Champions League genoegen moeten nemen met een gelijkspel tegen het verrassend sterke Qarabag uit Azerbeidzjan. Het duel in Bakoe eindigde in 2-2. Jorrel Hato speelde een ongelukkige eerste helft. De voormalige Ajacied leidde met fouten twee doelpunten van de tegenstander in. Chelsea en Qarabag zijn allebei met het behaalde punt op 7 punten gekomen.

3 uur geleden
Feyenoord lang zonder Hwang, Steijn mist duel in Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Trainer Robin van Persie heeft donderdag voor de Europa League-wedstrijd bij VfB Stuttgart niet de beschikking over middenvelders Hwang In-beom, Sem Steijn en Oussama Targhalline. Hwang is zelfs zes tot acht weken uitgeschakeld met een blessure. Dat zei Van Persie een dag voor het duel in Duitsland.

3 uur geleden
PSG ziet Dembélé, Hakimi en Mendes weken wegvallen door blessures

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain is zwaar gehavend uit de met 2-1 verloren clash met Bayern München in de Champions League gekomen. Ousmane Dembélé, Achraf Hakimi en Nuno Mendes hebben blessures opgelopen en zullen meerdere weken aan de kant staan, bevestigt de club uit Parijs.

5 uur geleden