Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Dijk al inzetbaar voor Liverpool in Community Shield

Van Dijk al inzetbaar voor Liverpool in Community Shield

LONDEN (ANP) - Virgil van Dijk is zaterdag al inzetbaar voor Liverpool, als de kampioen van de Premier League het op Wembley opneemt tegen FA-Cupwinnaar Arsenal in de strijd om de Community Shield. Van Dijk liep dinsdag een hoofdblessure op in de oefenwedstrijd in en tegen Salzburg (2-2).

Trainer Jürgen Klopp liet al snel weten dat de hoofdwond meeviel. "Er zit een pleister op. Voor dit moment is het even niet leuk, maar het is verder geen probleem." Hij kan waarschijnlijk nog niet beschikken over aanvoerder Jordan Henderson, die herstelt van een knieblessure.

Coach Mikel Arteta van Arsenal kan de van een blessure herstelde Bernd Leno weer op doel zetten. Ook aanwinst Willian, die Chelsea heeft verruild voor Arsenal, kan meedoen.

De Communty Shield is de traditionele opener van het nieuwe seizoen in Engeland tussen de kampioen en de bekerwinnaar. Het duel wordt ook altijd in Wembley gespeeld. Het stadion is zaterdag vanwege het coronavirus leeg.

Arsenal en Liverpool treffen elkaar voor de vierde keer in de strijd om deze schaal, in 1979 was de eerste keer. Toen won Liverpool met 3-1. In 1989 waren de 'Reds' ook winnaar (1-0). In 2002 was Arsenal de sterkste (1-0).

Meer uit Voetbal

FC Volendam moet vakken sluiten voor eerste thuisduel Eredivisie

VOLENDAM (ANP) - Het gepromoveerde FC Volendam moet tijdens de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen in de Eredivisie tegen AZ twee vakken sluiten voor het publiek. De kampioen van de eerste divisie kreeg deze straf vanwege ongeregeldheden tijdens het duel met Excelsior op 20 april. Dat meldt Volendam op de eigen website.

28 minuten geleden
Mertens meldt einde voetbalcarrière in video aan oud-ploeggenoot

ISTANBUL (ANP/AFP) - Dries Mertens heeft op aparte wijze het einde van zijn voetbalcarrière bekendgemaakt. De voormalige Belgische international deed dat in een videoboodschap aan Marek Hamsik, zijn Slowaakse oud-ploeggenoot bij Napoli.

3 uur geleden
Manchester City na zege op Al-Ain naar achtste finales WK clubs

ATLANTA (ANP) - Manchester City heeft zich verzekerd van een plek in de achtste finales van het WK voor clubteams door met 6-0 te winnen van Al-Ain. Ilkay Gündogan scoorde twee keer voor de Engelse club. De overige treffers kwamen op naam van Rayan Cherki, Claudio Echeverri, Oscar Bobb en Erling Haaland.

5 uur geleden
Trainer Chivu en De Vrij winnen met Inter op WK voor clubs

SEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).

1 dag geleden
Mbappé mist ook tweede duel van Real Madrid op WK voor clubs

MIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.

1 dag geleden
Bondscoach Reiziger zag Jong Oranje vechten als leeuwen

ZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."

1 dag geleden
Matchwinnaar Poku: die bal moest er gewoon in

ZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).

1 dag geleden