Van der Water meldt zich af bij Heracles voor duel met Willem II
TILBURG (ANP) - Heracles Almelo treedt zonder Silvester van der Water aan tegen Willem II. De aanvaller, vorige week de smaakmaker in de gewonnen thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag, ontbreekt in de selectie van trainer Frank Wormuth. Van der Water (23) heeft zich volgens Heracles afgemeld voor het duel in Tilburg.
De vleugelspits lijkt dicht bij een transfer. Van der Water staat in de belangstelling van de Amerikaanse club Orlando City FC en zelf ziet hij een overstap naar de MLS wel zitten. "Het is altijd een droom van me geweest om naar Amerika te gaan. Orlando is een heel mooie stad met een mooie club en mooie spelers, zoals Nani", zei Van der Water na de wedstrijd tegen ADO, waarin hij met een assist en een doelpunt uitblonk (2-0).
Tegen Willem II neemt Luca de la Torre de plek over van Van der Water.
Meer uit Voetbal
TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
15 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
17 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
18 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
18 uur geleden