Van der Water meldt zich af bij Heracles voor duel met Willem II
TILBURG (ANP) - Heracles Almelo treedt zonder Silvester van der Water aan tegen Willem II. De aanvaller, vorige week de smaakmaker in de gewonnen thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag, ontbreekt in de selectie van trainer Frank Wormuth. Van der Water (23) heeft zich volgens Heracles afgemeld voor het duel in Tilburg.
De vleugelspits lijkt dicht bij een transfer. Van der Water staat in de belangstelling van de Amerikaanse club Orlando City FC en zelf ziet hij een overstap naar de MLS wel zitten. "Het is altijd een droom van me geweest om naar Amerika te gaan. Orlando is een heel mooie stad met een mooie club en mooie spelers, zoals Nani", zei Van der Water na de wedstrijd tegen ADO, waarin hij met een assist en een doelpunt uitblonk (2-0).
Tegen Willem II neemt Luca de la Torre de plek over van Van der Water.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
3 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
5 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
13 uur geleden