Van der Water betuigt spijt en keert terug op training Heracles
ALMELO (ANP) - Silvester van der Water heeft woensdagochtend zijn excuses aangeboden voor zijn gedrag van afgelopen weekend. De 23-jarige aanvaller van Heracles trainde ook weer mee met de selectie.
Van der Water was afgelopen weekend onderwerp van gesprek omdat hij zich zaterdag per WhatsApp bij trainer Frank Wormuth afmeldde voor de wedstrijd van zondag tegen Willem II. Van der Water wil graag overstappen naar de Amerikaanse club Orlando City.
"Vandaag hebben we opnieuw met elkaar om tafel gezeten. We hebben elkaar nog een keer op een goede manier de waarheid gezegd. Silvester heeft zijn eerdere handelen afgekeurd en spijt betuigd", vertelt technisch directeur Tim Gilissen.
"Na ons gesprek heeft hij ook de technische staf en de spelersgroep zijn excuses aangeboden. Die zijn door de groep aanvaard. Silvester kan het nu op het trainingsveld laten zien. De focus moet weer op het voetbal."
Heracles maakte maandag al bekend dat Van der Water de maximale boete heeft ontvangen. Zondag speelt Heracles thuis tegen PSV.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
6 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
6 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
7 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
16 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden