Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van der Venne van Go Ahead Eagles naar RKC

Van der Venne van Go Ahead Eagles naar RKC

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft zich in de strijd tegen degradatie uit de eredivisie versterkt met Richard van der Venne. De 27-jarige middenvelder komt over van Go Ahead Eagles. De Brabander ondertekende een contract tot de zomer van 2022 in Waalwijk.

"Richard is een speler die we al langere tijd op het oog hadden", zegt algemeen directeur Frank van Mosselveld. "Met zijn loopvermogen, diepgang en scorend vermogen heeft hij bij TOP Oss en Go Ahead Eagles bewezen van grote waarde te zijn. Een speler die met zijn strijd en passie past bij onze club."

Van der Venne maakte vorig seizoen twaalf doelpunten in de eerste divisie voor Go Ahead, dit voetbaljaar staat de teller op vijf goals en zes assists. "Eredivisie spelen is altijd mijn droom geweest", aldus de middenvelder. "Anderhalf jaar geleden was ik nog semi-prof bij TOP Oss, nu kan ik mezelf op het hoogste niveau gaan laten zien bij een mooie club. Je weet nooit wanneer zo'n kans weer langs komt." Zijn nieuwe werkgever RKC verloor zondag met 2-0 bij ADO Den Haag en kwam daardoor nog vaster op de laatste plaats te staan.

Go Ahead Eagles, dat in de Keuken Kampioen Divisie bovenin meedoet, haalde Soufyan Ahannach als vervanger. De 24-jarige aanvallende middenvelder wordt voor een half jaar gehuurd van Brighton & Hove Albion. Ahannach verdiende in 2017 een transfer naar de Engelse club uit de Premier League na een sterk seizoen bij Almere City FC, met achttien doelpunten en vijftien assists. Brighton verhuurde hem sindsdien aan Sparta Rotterdam en de Belgische tweedeklasser Union St. Gilloise.

Meer uit Voetbal

Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

9 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

11 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

11 uur geleden
FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

12 uur geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

16 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

18 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

20 uur geleden