Van der Vaart interim-trainer bij Deense club Esbjerg
ESBJERG (ANP) - Rafael van der Vaart is aangesteld als interim-trainer van de Deense tweedeklasser Esbjerg fB. De oud-international neemt die verantwoordelijkheid samen met Michael Kryger. Het duo vervangt de ontslagen hoofdtrainer Roland Vrabec, meldt de club op zijn website.
Van der Vaart zal de taken van trainer op zich nemen totdat de club een opvolger voor Vrabec heeft gevonden. De clubleiding stelde de Duitser verantwoordelijk voor de matige prestaties dit seizoen.
De 39-jarige Van der Vaart, oud-speler van onder meer Ajax, Tottenham Hotspur, Real Madrid en Hamburger SV, speelde in zijn nadagen ook nog even voor de Deense club. Hij woont samen met zijn partner Estavana Polman in Denemarken. Polman speelt bij handbalclub Esbjerg, dat uitkomt in de topdivisie van de Deense competitie.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
3 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
6 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
6 uur geleden