Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van der Vaart interim-trainer bij Deense club Esbjerg

Van der Vaart interim-trainer bij Deense club Esbjerg

ESBJERG (ANP) - Rafael van der Vaart is aangesteld als interim-trainer van de Deense tweedeklasser Esbjerg fB. De oud-international neemt die verantwoordelijkheid samen met Michael Kryger. Het duo vervangt de ontslagen hoofdtrainer Roland Vrabec, meldt de club op zijn website.

Van der Vaart zal de taken van trainer op zich nemen totdat de club een opvolger voor Vrabec heeft gevonden. De clubleiding stelde de Duitser verantwoordelijk voor de matige prestaties dit seizoen.

De 39-jarige Van der Vaart, oud-speler van onder meer Ajax, Tottenham Hotspur, Real Madrid en Hamburger SV, speelde in zijn nadagen ook nog even voor de Deense club. Hij woont samen met zijn partner Estavana Polman in Denemarken. Polman speelt bij handbalclub Esbjerg, dat uitkomt in de topdivisie van de Deense competitie.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

42 minuten geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

1 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

1 uur geleden
Van Persie kan vrije val van Feyenoord tegen Sparta niet stoppen

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.

2 uur geleden
Feyenoord verliest spectaculaire stadsderby tegen Sparta: 3-4

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.

2 uur geleden
FC Twente wint verhitte derby op bezoek bij Heracles in Almelo

ALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.

4 uur geleden
FC Volendam na winst tegen FC Utrecht uit degradatiezone

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.

4 uur geleden