Van der Poel wint derde cross op rij
GULLEGEM (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zijn derde overwinning op rij geboekt. Dat deed de wereldkampioen veldrijden in het Belgische Gullegem waar concurrent Wout van Aert ontbrak. Voor Van der Poel was het zijn zevende zege van het seizoen. Zondag treft hij Van Aert wel in de wereldbekercross van Hulst.
Van der Poel ging kort na de start onderuit, maar sloot al snel weer aan bij een eerste groep van zo'n acht renners. Meteen nam de wereldkampioen de kop waarna alleen de Brit Tom Pidcock nog kon volgen. Bij het ingaan van de zesde ronde moest echter ook Pidcock concluderen dat Van der Poel gewoon te sterk was. De Nederlander kon daarna enigszins gas terugnemen en al denken aan de wedstrijd van zondag. Pidcock finishte op ruime achterstand als tweede, de Belg Jens Adams werd derde.
Van der Poel was woensdag nog de beste in Bredene, vrijdag won hij de cross van Baal.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
5 uur geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
22 uur geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
1 dag geledenALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.
1 dag geleden