Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van der Poel start door ribblessure ook niet in veldrit Koksijde

Van der Poel start door ribblessure ook niet in veldrit Koksijde

BRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel komt vrijdag niet in actie in de veldrit om de X2O Badkamers Trofee van Koksijde. Zijn ploeg Alpecin-Deceuninck meldt dat de wereldkampioen nog steeds last heeft van pijnlijke ribben. Die liep hij op door een val tijdens de cross van Loenhout, vorige week vrijdag. Daarna deed hij nog wel mee aan de wereldbekercross van Besançon, waar hij zijn vijfde zege van het seizoen boekte in evenzoveel wedstrijden.

"Mathieu heeft met name last op zwaardere parcoursen. Hij beslist zaterdag samen met de ploeg of hij een dag later start in Dendermonde", meldt Alpecin-Deceuninck. Van der Poel ontbrak op nieuwjaarsdag al in de cross van Baal.

"Het is bijzonder jammer, want Koksijde is een van mijn favoriete crossen", meldt Van der Poel via zijn team. "Ik won er mijn eerste wereldtitel bijvoorbeeld. Maar het komt te snel. Ik hoop zondag klaar te zijn, maar het wordt spannend."

Meer uit Sport

Bondscoach Kerstholt aangeslagen na val Velzeboer: dit raakt me

MILAAN (ANP) - Niet alleen de Nederlandse shorttrackers zelf, maar ook bondscoach Niels Kerstholt was na het mislopen van een medaille op de olympische gemengde aflossing aangeslagen. "Dan ben je zoveel sneller en zoveel beter en dan gebeurt dit. Dat raakt me, dat zie je nu ook", zei hij na afloop van de race tegen Nederlandse journalisten in de Milano Ice Skating Arena, daarbij doelend op zijn natte ogen.

6 minuten geleden
Griekspoor naar tweede ronde ATP-toernooi in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor staat in de tweede ronde van het ABN AMRO Open. De 29-jarige tennisser won dinsdag in twee sets van de Fransman Giovanni Mpetshi Perricard: 6-4 6-4. Griekspoor speelt in de tweede ronde tegen de Fransman Quentin Halys, die won van Mees Röttgering.

14 minuten geleden
Langlaufer Klaebo nadert record Winterspelen met zevende goud

TESERO (ANP) - Langlaufer Johannes Høsflot Klaebo heeft in de sprint zijn tweede gouden medaille van de Olympische Winterspelen in Milaan gewonnen. Het is voor de 29-jarige Noor al het zevende goud van zijn carrière. Op de ranglijst van meest succesvolle olympiërs op de Winterspelen gaat hij Ireen Wüst voorbij, op basis van het aantal gouden medailles, en is hij nu de op drie na meest succesvolle winterolympiër aller tijden.

27 minuten geleden
Shorttrackers ontgoocheld na mislopen medaille gemengde aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers zijn diep ontgoocheld na de mislukte medaillejacht op de gemengde aflossing bij de Olympische Spelen van Milaan. Xandra Velzeboer ging in de halve finale onderuit, waardoor Nederland was veroordeeld tot het rijden van de B-finale, die de shorttrackers vervolgens wonnen in een olympisch record. "Superklote, we zijn het sterkste team en hadden heel veel vertrouwen dat we het heel goed zouden doen", zei een huilende Xandra Velzeboer bij de NOS.

1 uur geleden
Tennistalent Röttgering in eerste ronde Rotterdam uitgeschakeld

ROTTERDAM (ANP) - Mees Röttgering heeft niet kunnen verrassen in de eerste ronde van het ABN AMRO Open. Het 18-jarige tennistalent ging dinsdag in drie sets ten onder tegen de 29-jarige Fransman Quentin Halys: 6-3 1-6 1-6. Halys speelt in de tweede ronde tegen de winnaar van de partij tussen Tallon Griekspoor en de Fransman Giovanni Mpetshi Perricard.

1 uur geleden
Shorttrackers winnen B-finale aflossing in olympisch record

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben bij de Olympische Spelen de B-finale op de gemengde aflossing gewonnen. Selma Poutsma, Xandra Velzeboer, Teun Boer en Jens van 't Wout noteerden in de Milano Ice Skating Arena met 2.35,537 een olympisch record.

2 uur geleden
Shorttrackers lopen door val finale gemengde aflossing mis

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackploeg is er op de Olympische Spelen niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale op de gemengde aflossing. In de halve eindstrijd gleed Xandra Velzeboer onderuit, waardoor het team van bondscoach Niels Kerstholt een plaats bij de eerste twee landen kon vergeten.

2 uur geleden