Van der Poel opnieuw de sterkste in Gullegem
GULLEGEM (ANP/BELGA) - Mathieu van der Poel heeft net als vorig jaar de veldrit in Gullegem op zijn naam geschreven. De favoriet van Alpecin-Fenix reed halverwege de wedstrijd weg bij de concurrentie en liet Michael Vanthourenhout en Corné van Kessel, respectievelijk de nummer 2 en 3, ver achter zich.
De Belg Wout van Aert van Jumbo-Visma, die recent terugkeerde na blessureleed, werd vierde. Voor Van Aert was het pas zijn tweede veldrit van het seizoen na de wedstrijd van vorige week vrijdag in Loenhout, waar hij als vijfde finishte.
Van der Poel (24) schudde in de vijfde ronde een kopgroep van vier, met Van Kessel, Vanthourenhout en Van Aert, af en soleerde naar de zege. Van der Poel blijft zo nagenoeg onklopbaar in het veldrijden. Hij boekte in Gullegem al zijn achttiende seizoenszege.
Meer uit Sport
BERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.
1 uur geledenLAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.
10 uur geledenBRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Brazilië. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.
15 uur geledenROME (ANP) - Atlete Nadine Visser is in de Diamond League opnieuw als derde geëindigd op de honderd meter horden. De 31-jarige Nederlandse kwam donderdag in Rome tot een tijd van 12,58 seconden. De zege ging naar de Jamaicaanse Megan Simmonds in 12,50, voor de Amerikaanse Kendra Harrison (12,54).
16 uur geledenHENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol bestempelt zichzelf voor de FBK Games in Hengelo niet als favoriet op haar nieuwe afstand, de 800 meter. Volgens de 26-jarige Amersfoortse is aansluiting met de wereldtop een kwestie van jaren. "De kans is heel groot dat ik dit jaar niet alles ga winnen", vertelt ze in een persbericht van de organisatie in aanloop naar de wedstrijd op 21 juni.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Maja Chwalińska heeft in de halve finale op Roland Garros voor een nieuwe stunt gezorgd. De 24- jarige Poolse qualifier, die woensdag in de kwartfinale verrassend de Russin Anna Kalinskaja versloeg, was in twee sets te sterk voor diens landgenote Diana Sjnajder en staat in de finale: 7-6 (4) 6-4.
18 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De 19-jarige Russin versloeg in een beladen halve finale de Oekraïense Marta Kostjoek in twee sets: 6-1 6-3. Twee jaar geleden stond de huidige nummer 8 van de wereld al eens in de halve finale op het Franse grandslamtoernooi, maar die verloor ze destijds.
21 uur geleden