Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van der Poel moet er altijd even inkomen in Parijs-Roubaix

Van der Poel moet er altijd even inkomen in Parijs-Roubaix

COMPIÈGNE (ANP) - Voor Mathieu van der Poel voelt Parijs-Roubaix anders dan de Ronde van Vlaanderen, de koers die hij vorige week won. "Dit is niet per se een klassieker waar mijn hart sneller van gaat kloppen", vertelde de wereldkampioen van Alpecin-Deceuninck kort voor de start bij de NOS. "Vlaanderen ligt me beter. Ik moet er altijd even inkomen hier. Die kasseien zijn een aanslag op je lichaam, maar als er eenmaal een schifting is vind ik het wel leuk."

Van der Poel is goed hersteld van de inspanningen die hij vorige week leverde in Vlaanderen. "Het was een heel lastige koers, ik had wel iets meer tijd nodig om te herstellen", vertelde hij. Vorig jaar won hij Parijs-Roubaix en ook dit jaar is hij als favoriet gestart in de Noord-Franse klassieker.

Zijn fiets is amper aangepast voor de tocht over 29 kasseistroken. "Ik heb een dubbel stuurlint en iets bredere banden. Dat is eigenlijk alles. Er zit een beetje wetenschap achter, maar ook gevoel. Het is niet de eerste keer dat we hier rijden."

Meer uit Sport

Amerikaanse tennisser Fritz wint van Musetti op ATP Finals

TURIJN (ANP) - Taylor Fritz heeft zijn eerste wedstrijd op de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 28-jarige Amerikaan versloeg de Italiaan Lorenzo Musetti in twee sets: 6-3 6-4.

9 minuten geleden
Tennisser Alcaraz lost Sinner weer af als mondiale nummer 1

LONDEN (ANP/AFP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de eerste plaats op de wereldranglijst weer overgenomen van Jannik Sinner. De 22-jarige Spanjaard stond een week geleden de positie af aan zijn twee jaar oudere rivaal uit Italië.

7 uur geleden
Teambaas Mekies prijst 'ongelooflijke prestatie' Verstappen

SÃO PAULO (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull kwam woorden tekort om de prestatie van Max Verstappen in de Grote Prijs van São Paulo te beschrijven. "Het was een ongelooflijke prestatie van Max", liet hij via het team weten. "We weten allemaal dat hij vorig jaar vanaf P17 naar de zege reed in de regen en dat dat een van de meest uitzonderlijke races was. Maar dit jaar deed hij het bijna opnieuw, vanuit de pitstraat, op het droge en dat met een extra stop door een lekke band."

16 uur geleden
Tennisser Zverev begint ATP Finals met zege op Shelton

TURIJN (ANP) - Alexander Zverev is de ATP Finals begonnen met een zege. De als derde geplaatste Duitse tennisser versloeg de Amerikaan Ben Shelton in twee sets: 6-3 7-6 (6).

17 uur geleden
Norris kan in Las Vegas grote stap naar eerste wereldtitel zetten

SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft met de zege in de Grote Prijs van São Paulo een grote stap naar zijn eerste wereldtitel in de Formule 1 gezet. De Britse coureur van McLaren kwam door de zeges in de grand prix en de sprintrace op 390 punten. Dat zijn er 24 meer dan zijn teamgenoot Oscar Piastri uit Australië en 49 meer dan titelverdediger Max Verstappen.

18 uur geleden
Meerkampster Vetter beëindigt atletiekloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Meerkampster Anouk Vetter zet een punt achter haar atletiekcarrière. "Het is mooi geweest. Ik merk dat ik heel erg voldaan en tevreden ben en dat het vuurtje gewoon is gedoofd", zei Vetter tegen de NOS.

19 uur geleden
Verstappen had derde plaats na start vanuit de pits niet verwacht

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen had niet gedacht dat hij op het podium zou eindigen in de Grote Prijs van São Paulo na een start vanuit de pitstraat. De wereldkampioen eindigde als derde achter winnaar Lando Norris uit Groot-Brittannië en Kimi Antonelli uit Italië. "Om op het podium te eindigen vanuit de pitstraat, dat had ik echt totaal niet verwacht", zei hij in het interview na afloop.

19 uur geleden